Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 bin bakımı

fhs

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merak ediyorum da bu 100 bin bakımında neler değişiyor. triger seti hariç. Yani nelerine bakılıyor. yağı suyuna mı ?

Ayni terane yag yag filtresi hava polen baska bisey yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

porya bilyalarını kontrol ettirin

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Şuan görev nedeniyle İstanbul' da bulunuyorum. aracımı memlekete bıraktım. 99300 Km de şu sıralar sanırım. gidince artık arkadaşım tamirci ona gidiyorum hep, hem derdimi tam anlatabiliyorum hem de onunla aracın altına geçip görme şansım oluyor. 100 bin bakımına gideceğim ona.. Porya bilyalarına da baktırayım

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

porya bilyası bütün tekerleklerin dönmesini sağlayan aks milinin geçtiği rulmandır. Teker bilyası olarakta adlandırılır, Arıza yaptığında araç hareket halindeyken uğultu yapar ve araç hızlandıkça uğultu artar. değiştiğinde sesin kesildiğini göreceksiniz. piyasada çin malı bilyalar oldukça fazla ve birkaç yüz km sonra bozulabiliyor. .mutlaka orjinal bilyasını temin edilmesi gerekir.

BUNU DA ÖĞRENDİM. TŞK EDERİM.

Geri
Üst Alt