Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 Kolikler..

Valla dükkanda ağırlayamadım sizi kusuruma bakmayın Selçuğum,ama en kısa zamanda şu mini buluşmamızı yapalım muhabbetimize kaldığımız yerden devam edelim..:)

Konu ile alakasi yok ama ÇÖLLÜ Marmara adası bölge olarak balikesiremi bursayami bağlı bilgin varmi?? [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Konu ile alakasi yok ama ÇÖLLÜ Marmara adası bölge olarak balikesiremi bursayami bağlı bilgin varmi?? @Çöllü

Estafirullah Gardaşım.. Soruna gelecek olursak Marmara Adası Balıkesir iline bağlı bir ilçedir ve Balıkesir ilinin Toprağıdır.. Bursayla uzaktan yakından Alakası yok hayırmıdır?

herkesin ayağına sağlık abi devamı gelir inşallah :)

İnşallah fatihim en çok istediğim şey bu.. inan dışarda 5 dakika sigara içmeye çıktık üç tane Leon geçti önümüzden.. Serkan abi @skymz yıllardır buranın mihenk taşı kimse yokken, İzmir, Bursa SEAT'ı bilmezken o Seata biniyordu hatta Muhabbeti oldu @atc365 Tayfun:" abi ben seni tanıyorum, eşinle evlendiğin zaman citrius yellow ibiza vardı sende" dedi.. (10-15 sene öncesinden bahsediyor) gülüştük ettik, fakat şimdi çoğaldı ve tanınan tutulan bi araç oldu eskiye nazaran böyle olunca bende SEAT'ın balıkesirde iyi bi yerde olmasını istiyorum en azından gönülden geçen o..

Valla dükkanda ağırlayamadım sizi kusuruma bakmayın Selçuğum,ama en kısa zamanda şu mini buluşmamızı yapalım muhabbetimize kaldığımız yerden devam edelim..:)

Abi Estafirullah.. Asıl dan diye habersi geldiğimiz için sen kusura bakma..

Tayfunla Sözleştik 10 gün sonra Buraymış geldiğinde birlikteyiz diğer arkadaşlarla iletişim konusunu senden bekliyorum abi hiç kimse olmasa bile ikimiz yeteriz Serkan Abi daha ne :)

Estafirullah Gardaşım.. Soruna gelecek olursak Marmara Adası Balıkesir iline bağlı bir ilçedir ve Balıkesir ilinin Toprağıdır.. Bursayla uzaktan yakından Alakası yok hayırmıdır?

Hayir gardas şerle isimiz yok cok sukur..Firmamızın birine SSK sube açılışı yapmamız gerekebilir..Marmara Adası'nda SGK olmadıgı için bağlı olduğu ilin ilgili birimine gelmek durumundayiz..bir kaç güne netleşecek su durumda bir Balıkesir yapabilirim:) yada erdek yakın belkide erkektedir..Neyse bir kaç güne netlestiririm gelme durumuna göre haberleşiriz gardasim...

Hayir gardas şerle isimiz yok cok sukur..Firmamızın birine SSK sube açılışı yapmamız gerekebilir..Marmara Adası'nda SGK olmadıgı için bağlı olduğu ilin ilgili birimine gelmek durumundayiz..bir kaç güne netleşecek su durumda bir Balıkesir yapabilirim:)

İnşallah gelmeden hallolmaz da 10 nundaki 10 kolikler buluşmasına senide katarız aramıza, Balıkesir spor Formasını Giydirip, Fahri Balıkesirli ünvanını da yapıştırdık mı benim önümde durulmaz artık, istanbulda da yürürüm ben :eek:key: :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
İnşallah gelmeden hallolmaz da 10 nundaki 10 kolikler buluşmasına senide katarız aramıza, Balıkesir spor Formasını Giydirip, Fahri Balıkesirli ünvanını da yapıştırdık mı benim önümde durulmaz artık, istanbulda da yürürüm ben :eek:key: :D

Hayırlısı gardas durum netleşsinde eğer gelme durumu olur ise elbet görüşürüz buluşuruz..

Hayir gardas şerle isimiz yok cok sukur..Firmamızın birine SSK sube açılışı yapmamız gerekebilir..Marmara Adası'nda SGK olmadıgı için bağlı olduğu ilin ilgili birimine gelmek durumundayiz..bir kaç güne netleşecek su durumda bir Balıkesir yapabilirim:) yada erdek yakın belkide erkektedir..Neyse bir kaç güne netlestiririm gelme durumuna göre haberleşiriz gardasim...

Ulvi Balıkesir e gelip bana uğramazsan yakarım çıranı :)

Geri
Üst Alt