Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 kasım

AFFETMİYORUM SİZİ...
SEN..! Bakınma sağa sola! Evet SEN!
Bir kilo prince bir torba makarnaya kandın.
B...u... kadar mı açtın!
Bu... kadar mı sefildin!
Seni buna muhtaç edip verenin niyetini hiç mi anlamadın!

SEN! Evet SEN! Yüzü kızaran!
Bir metre kare yere bin kurşunun düştüğü yerde, şehit düştü atan.
Hiç mi titremedi o elin!
Vatan toprağını satana "evet" dedin.!

SEN! Ya SEN! Köşe bucak saklanan!
Gaflet,delalet ve hıyanet içinde olanları görüp susan! Adı "AYDIN" olan!
Sana dokunmadı mı yılan!
Kır o kalemini KIR!

Ya SEN! Ya SEN! Ağlayarak bana bakan!
Okumadın mı gençliğe hitabımı?
İçerden işgal ediliyor vatan!
Silkele üstündeki tozu, emdiğin süt haram olmadan!

Ya SİZ! Ya SİZLER!
SİLİN CUMHURİYET İLKELERİMİ TEKER TEKER!
Dolarla yatıp dolarla kalkın!
"AVRUPA AVRUPA" diye yerlere yatın!
Cübbelerinizle zafer narası atın!
Mehmetçiğe kurşun sıkana "kardeşlerim" diyeni meclise alın!
Kurumları, madenleri, toprağı, denize döktüklerime satın..!

Size zaten sözüm yok....!!!

HELAL ETMİYORUM HİÇ BİRİNİZE NE ŞEHİTLERİMİN NEDE BENİM HAKKIMI.!!

avrupa avrupa diye diye herşeyimizden ödün veriyoruz yazıklar olsun haklısın kardeşim...

Abi olay avrupalasmak degil mantaliteyi dusunceyi ilerlemeyi almak mantalite boyle unutmak ursamazlik uzerine olduktan sonra gerek yok hicbir seye

şakamı arkadaşım bu yazın?
Atatürk gençliği olarak O'nun hiçbir zaman aramızdan ayrılmadığını, ölmediğini düşünerekten kendisini yıllar sonrasında da yaşatmaya gayret gösteriyoruz.
Sen güpegündüz soktun mezara. Talihsiz bir yazı olduğunu kabul etmek istiyorum.

Şaka olan sensin galiba. Allah rahmet eylesin ne anlama geliyor iyi araştır müslümansan.. Atatürkümüze en iyi saygı duruşu dua okumaktır.

Şaka olan sensin galiba. Allah rahmet eylesin ne anlama geliyor iyi araştır müslümansan.. Atatürkümüze en iyi saygı duruşu dua okumaktır.

Azcık bilgi, kültür lütfen. Azcık kitap, gazete, makale.. Kimsenin müslümanlığı, duası vesairesi seni veya burdaki insanları ilgilendirmiyor. Burası o platform değil öncelikle bunu bil.
Kimi sözler vardır herkese ithaf edilebilinir, kimileri vardır devlet büyüklerine yada olmayacak kişilere karşı kullanılmaz. ör:" Sayın APO... " cümlesi ne kadar yankı uyandırmıştı bilmem hatırlayabildinmi. Atatürk'ün de öldüğüne dair kelimelerde bulunmak Atatürkçü toplumumuzda hoş karşılanmaz.
"Atatürk'ün aramızdan ayrılışının bilmemkaçıncı yılını coşkuyla anıyoruz." yazısını da onaylayan bir kişiysen tabi ki yukarda belirttiklerimin hiçbir anlam ifade etmemesi muhtemeldir.

Azcık bilgi, kültür lütfen. Azcık kitap, gazete, makale.. Kimsenin müslümanlığı, duası vesairesi seni veya burdaki insanları ilgilendirmiyor. Burası o platform değil öncelikle bunu bil.
Kimi sözler vardır herkese ithaf edilebilinir, kimileri vardır devlet büyüklerine yada olmayacak kişilere karşı kullanılmaz. ör:" Sayın APO... " cümlesi ne kadar yankı uyandırmıştı bilmem hatırlayabildinmi. Atatürk'ün de öldüğüne dair kelimelerde bulunmak Atatürkçü toplumumuzda hoş karşılanmaz.
"Atatürk'ün aramızdan ayrılışının bilmemkaçıncı yılını coşkuyla anıyoruz." yazısını da onaylayan bir kişiysen tabi ki yukarda belirttiklerimin hiçbir anlam ifade etmemesi muhtemeldir.
iyi hoşta bunların Atatürkümüzün ölüm yıl dönümüyle ne alakası war tabikide duamı Okucam Allahtan rahmet dilicem. Siyasi meseleleri bunlarla bağdaştırmayın. Kimsenin müslümanlığı beni ilgilendirmiyosa, kimsenin düşünceside seni ilgilendirmez.

Geri
Üst Alt