Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 hava yastıklı Hyundai i30....

yuhh artık,zaten oldum olası hyundai leri hiç sevmem,gerçektende teneke parçasından ibaretler,benim için tofaş ve hyundai aynı :eek:

o kadar sarsıntıda nasıl açılmaz..on yıllarda hyundainin kendini çok fazla geliştirdiğinden bahsediyorlardı..beyler burası türkiye..haber karalama amaçlı felan olabilir..belkide ben çok iyimserim..

o kadar sarsıntıda nasıl açılmaz..on yıllarda hyundainin kendini çok fazla geliştirdiğinden bahsediyorlardı..beyler burası türkiye..haber karalama amaçlı felan olabilir..belkide ben çok iyimserim..

bence çok iyimsersin... millet hep az yakıyor diye biniyorlar bu araca... hiç kimse bakmıyodur güvenliği ne durumda diye malum yakıt fiyatları böyle olunca insanlar güvenlikten çok ceplerini düşünüyorlar... bir kaç iyi özelliklede insanların akıllarını çeliyorlar... hem ucuz hem az yakıyor dediğin zmn tamam işte ondan iyi araba yoktur....

bence çok iyimsersin... millet hep az yakıyor diye biniyorlar bu araca... hiç kimse bakmıyodur güvenliği ne durumda diye malum yakıt fiyatları böyle olunca insanlar güvenlikten çok ceplerini düşünüyorlar... bir kaç iyi özelliklede insanların akıllarını çeliyorlar... hem ucuz hem az yakıyor dediğin zmn tamam işte ondan iyi araba yoktur....

belkide sizler haklısınız..daha geçen bi dergide hyundainin almanyada fabrika açtığını, kendini çok geliştirdiğini felan okumuştum yanılmıyorsam..ondan öyle düşündüm..

Çok yazık kalite burda ortaya çıkıyor malesef....

24 metre takla atmış ve ve araçtan canlı çıkmış..hyundai araçları daha çürük zannederdim..

takoz koymamışlarmı arabaya. heralde kaza yapacağını anlmaadan önce o takozu bi rampa gibi kullanıp önü azda olsa zıplatmak gerekiyo.

garip olabilir mi böyle bişey ya 1 tane bile açılmamış ha

hyundai iyi demiyorumda bu kazayı yapan arkadaşa geçmiş olsun diyorum lakin yakıtı az diye ve ucuz olsun diye böyle bir araba aldıgını düşünmüyorum ucuz olsun desem neden 10 tane hava yastıgı peki bir astrada kaç hava yastıgı var 2 bilemedin 4 ben şahsen cordobayı alırken konfor ve emniyete önem verdim aldıgım paraya en konforlu ve en emniyetlisini almaya çalıştım verdiğim paraya fiat albea dacia veya başkaları vardı ben abs ve airbag için cok yaksada cordoba aldım 2001 aldım belki kumar oynadım arkadaş ben bu kutunun içinde karımı kızlarımı yani canlarımı taşıyacam az yaksa ne olur.

soyle bır olay olmustu gecen sene bızım okulun orda hatta bır arkdasım vefat ettı :( yenı golflerden takla atıyor araç pert fakat hava yastıkları acılmamıs.kemer takılılımıydı onu hatırlamıyorum.en son dava acacaklardı.yanı hyundai dandik fakat kalıtelı arabalarda acmıyor bazen

Geri
Üst Alt