Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

10 hava yastıklı Hyundai i30....

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında leeveent tarafından paylaşıldı.

1. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    sevgili SCW üyesi sevgili abilerim ve kardeşlerim.. az önce haber tarzı bir bilgiye rastladım.. sizinlede paylaşmak istedim... araç için yazılan yazı ve resim aşağıdadır... yorumu size bırakıyorum... yakınlarınızda bu araç varsa ve almayı düşünenler varsa birkez daha düşünmelerini sağlayabilirsiniz....

Bunu beğendi. mtahakorkmaz bunu beğendi.
  2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Burası Türkiye kim takar vatandaşın hayatını..!

3. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    o yüzden abi biz yaşananlardan örnek alıp etrafımızdakileri uyarırsak bir nebze de olsa işe yarar sanki ...

4. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    bunu okudum fece de ama o teknisyeni bana verecekler alttan koyucam bütün hava yastıklarını patlatıcam i.......nin

fnasif, RD38, PORO ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Heryeri hava yastıgı olsa nolcak ki bunun :S

Teneke parcası

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Yuh artik!

7. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    10 hava yastığımııı?? açılmasa bile fazla değilmi? ben o kadar olduğunu düşünmüyorum. çok kötü bir kaza valla hani o kazada hava yastığı açılsada pek yarar sağlıyacakmış gibi durmuyor araç :(

8. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    hyundai ın sağlam olmayan bir araç olduğunu eskiler dahi bilirler...bu marka araca verilen para bence haram sadece reklamla sponsorluklarla göz boyuyorlar eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir...bende hyundai araçla kaza yapmıştım döküldü yüreğin yanıyor bu yüzden...

9. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Önden darbe almamış ön hava yastıklarının açılmaması doğal fakat takla sebebi ile perde ve yan hava yastıgının açılması şarttı. Bir hata söz konusu o açıklamayı yapana da kafa atasım geldi.

10. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Bir ALman arabası ile Kore arabasını( japonlarıda dahil edebiliriz) kıyaslamak istiyorsanız kapılarını açmanız yeterlidir..

Sayfayı Paylaş