Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 hava yastıklı Hyundai i30....

leeveent

Kayıtlı Üye
sevgili SCW üyesi sevgili abilerim ve kardeşlerim.. az önce haber tarzı bir bilgiye rastladım.. sizinlede paylaşmak istedim... araç için yazılan yazı ve resim aşağıdadır... yorumu size bırakıyorum... yakınlarınızda bu araç varsa ve almayı düşünenler varsa birkez daha düşünmelerini sağlayabilirsiniz....

10 hava yastıgı olan 2010 Model Aracımız 4-5 aylık iken kaza yapıyor 24 metre boyunca takla atmasına ragmen 10 hava yastıgından 1 tanesi bile acılmıyor... Hyundai Assan Yetkilileri ile görüsmemiz neticesinde aldıgımız cevabı aynen yazıyorum.. ARAC KAZA ESNASINDA ALTTAN DARBE ALACAK VE HAVA YASTIKLARI AÇILACAK... Simdi size soruyorum Kaza yaparken aracının önünü kaldırıp alttan darbe almasını sağlayan kaç baba yiğit var... O halde söyle bir sonuç çıkıyor... 2011 model hava yastıklı bir araca binmekle 89 model hava yastıksız bir araca binmek aynı sey deilmi.... BU ARAC HYUNDAİ İ 30 İŞTE HYUNDAİ KALİTESİ İŞTE HYUNDAİ MODELİ AİLENİZİ CANINIZI TAŞIDIĞINIZ ARACI ALIRKEN SEÇERKEN DİKKAT EDİN... PAYLAŞINKİ HERKES GÖRSÜN... HYUNDAİ KALİTESİNİ... alıntıdır.

Burası Türkiye kim takar vatandaşın hayatını..!

o yüzden abi biz yaşananlardan örnek alıp etrafımızdakileri uyarırsak bir nebze de olsa işe yarar sanki ...

Heryeri hava yastıgı olsa nolcak ki bunun :S

Teneke parcası

10 hava yastığımııı?? açılmasa bile fazla değilmi? ben o kadar olduğunu düşünmüyorum. çok kötü bir kaza valla hani o kazada hava yastığı açılsada pek yarar sağlıyacakmış gibi durmuyor araç :(

hyundai ın sağlam olmayan bir araç olduğunu eskiler dahi bilirler...bu marka araca verilen para bence haram sadece reklamla sponsorluklarla göz boyuyorlar eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir...bende hyundai araçla kaza yapmıştım döküldü yüreğin yanıyor bu yüzden...

Önden darbe almamış ön hava yastıklarının açılmaması doğal fakat takla sebebi ile perde ve yan hava yastıgının açılması şarttı. Bir hata söz konusu o açıklamayı yapana da kafa atasım geldi.

Bir ALman arabası ile Kore arabasını( japonlarıda dahil edebiliriz) kıyaslamak istiyorsanız kapılarını açmanız yeterlidir..

Geri
Üst Alt