Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"10 FA 448 - Resimleri"

hele şükür onur fotoları koydun bende diyodumki arabaya ısınamadı yoksa ertesi gün fotoları koyardı

Ali abim gec oldu güc olmadi bu seferlik böyle olsun. Firsat bulamadim normalde fotograf cekmeye cok müsait zamanlar yakaladik ama söyle güzel bir profesyonel makinayla cekim yapmak istedim oda TRTUNING Drift Gösterisi vardi Olimpiyat stadinda oraya katilmistik arkadaslar ile denk geldi siftahi öyle yaptik anlicagin :)

soyle audıyle yanyana koydugunda bı baktımda audı tırt duruyor leonun durusa bak be asalet akıyor resmen kazasız belasız dostum

Tesekkür ederim iyi dileklerin icin dostum. Audi benim patronumun oglunun arabasi yeni aldik 2 ay felan oluyor, ona cok söyledim gel sana FR alalim diye SEAT'i Audi ile kiyase etti ama sonradan pisman oldu. Cünkü SEAT'a binmemis hic cocuk, benim araba ile tecrübe yapti hosuna da gitti ama is isten gecti bir kere son pismanlik fayda etmiyor :)

kardeş aracının tamponuna ayakla bastırma, yazıktır ya!

Abi durum göründügü gibi degil, orda ayagini basmiyor ben söyledim o sekilde poz vermesini ayagini basarmis gibi havada tutuyo resimlerde tampona ayagi ile basiyor gibi gözüküyor ama öyle degil izin bile vermem :)

öncelikle maşallah
allah nazarlardan korusun
kardeş işte sana fr jantı bence kaçırma
ilanla bir ilgim yok makyajlı kasa olunca gözüme çarptı
replica jant tan çok daha iyidir
tavsiyem 205/50/17 lastik
yok orjinali olsun dersen 225/45/17 lastik te taktın mı
canavar gibi olur
hem şekli şemali değişir
hemde yol tutuşu artar

Tesekkür ederim. Araci aldigimdan beri pek birseyi ile oynama firsati bulamadim, bu yaz Allah izin ederse Celik jant ile acilisi yapicam daha sonra FR tampon almayi kesin düsünüyorum. Bende 205/50/17 düsünüyordum zaten orjinali gibi olmasini istemem yapmisken saglam olmasi lazim

Onurum kazasız belasız..Selçuğun canı ciğeriydi..Pozda olsa o tampona ayak basması olmamış...:(

Aslan Ulvi abim tesekkür ederim iyi dileklerin icin. Selcuk abiden ayirmak zor oldu ama nasip kismet abi ona verdigim söz ile devam ettiriyorum gelenegini...

Tampon olayina gelince diger post'larda aciklamasini yapmistim dikkat edilirse olayin asli ortaya cikicak aksi takdirde ben o cocugu bu aksam ezicem :D :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Maşallah bembeyaz sade güzellik...:seat

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Geri
Üst Alt