Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 aralık perş. Spontane askerlik öncesi buluşma

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar..
bu gece askerliği yapacağimiz yer belli olduktan sonra yapacağimiz yere bağlı olarak belki cuma gününden gitmek zorunda kalabiliriz.dolayisiyla perş günü sizleri görebilmek için son uygun vaktimiz.
Bugün ozanla konuşurken topluca bir görüşme yapalim dedik..
Vakti olan,müsait olan arkadaşları buluşmaya beklerim..Anadolu yakasında bağdat caddesi/fenerbahçe civarında buluşup bir yerlerde oturup kahve çay nargile vs. devam edebiliriz diye düşündük.
Akşam 7buçuk gibi kalkip ailemle yemek düzenlediğimiz için o saatlerde aranizdan ayrilacağim.bunu da baştan belirtmek iyi olur sanırım.
Vakti olan,müsait olan tüm arkadaşlarımı beklerim.

1.Volkan
2.Ozan
3.Doğuş
4.Can Kurtbil
5.Cezmi abi
6.Bilal
7.Mert
8.Aybars
9.Yiğit
10.Can
gelecek olan arkadaşlar listeyi devam ettirsin=)

EDİT:
Doğuşla ortak konvoy yapalım diye konuşuyorduk ,ancak konvoyu perş mi yoksa cuma mı yapacağımız bu akşam açıklanacak olan yerlerimize göre belli olacak malesef..o konuda bir şey bildiremiyoruz.Gönlümüz cuma günü yapmaktan yana...Ancak yerlere bağlı olarak yarın da yapabilirz..Bu Gece hepsi belli olur =)

sen gitmeden yetişicem

moruk eger bzm burdan gelen olursa bende ıkınızı gıtmeden gormek ıstıyorum,yemege de gelıp goremedım zaten

moruk eger bzm burdan gelen olursa bende ıkınızı gıtmeden gormek ıstıyorum,yemege de gelıp goremedım zaten

ozanla doğukan geliyor sizin oralardan can bir konuş onlarla gelin görüşelim hep birlikte.

Arkadaşlar Yönetimden habersiz Organizasyon düzenlemek yasak olup bu tarz davranışlar içerisinde olan arkadaşları bu tür davranışlardan uzak durması konusunda uyarmak bizim görevimizdir iş bu sebeple bu orgaznizasyona bizde iştirak edeceğiz :D ama bu son olsun kulağınızı çekeriz haaaaaa :D

eyvallah ozan cok ıyı olur,SCW nın alayı anadolu da oturdugu ıcın unuttum dogu ıle senın burda oldugunu :)

haberleşiriz ozaman Can :)

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:59 ----------

Arkadaşlar Yönetimden habersiz Organizasyon düzenlemek yasak olup bu tarz davranışlar içerisinde olan arkadaşları bu tür davranışlardan uzak durması konusunda uyarmak bizim görevimizdir iş bu sebeple bu orgaznizasyona bizde iştirak edeceğiz :D ama bu son olsun kulağınızı çekeriz haaaaaa :D

mesajın başını okurken nasıl yani dedim :D:D:D ters köşe yaptın abi beni çok fena :D

Geri
Üst Alt