Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10 aralık perş. Spontane askerlik öncesi buluşma

teşekkürler atilla hayirlisiyla gidip gelicez.

16.30 da okuldan cıkıyorum yer ve saat için konuyu takip ederim yarın görüşmek üzere :)

Volkan,doğuş hayırlı teskereler kardeşlerim.İnşallah sağ sağlim gidip gelirsiniz.

Not:Volkan sen askerdeyken arabana bakabilirim istiyosan :D

Ben de gelmek isterdim gerçekten ama Cuma günü Rusça sunumumuz var ve perşembe günü onunla ugraşıcaz arkadaşlarla. Üstüne bir de tarih'ten sunumum var. Üstüne diferansiyel denklem ve static derslerinden quizim var.

Perşebme akşamı ve cuma günü ölüm günü yani :)

Bazı nedenlerden dolayı fasıla da gelememiştim. Neyse burdan Volkan hem sana hem de Doğuş'a hayırlı teskereler diliyorum. Bu arada nereye gidiyosunuz belli olmadı mı bugün?

Ben de gelmek isterdim gerçekten ama Cuma günü Rusça sunumumuz var ve perşembe günü onunla ugraşıcaz arkadaşlarla. Üstüne bir de tarih'ten sunumum var. Üstüne diferansiyel denklem ve static derslerinden quizim var.

Perşebme akşamı ve cuma günü ölüm günü yani :)

Bazı nedenlerden dolayı fasıla da gelememiştim. Neyse burdan Volkan hem sana hem de Doğuş'a hayırlı teskereler diliyorum. Bu arada nereye gidiyosunuz belli olmadı mı bugün?

tolkicanın evinde olucakmışız kardeşim..

Cevap için sağolasın Yigido ama ben acemi birliğine nereye gidicekler onu merak etmiştim =)

Geri
Üst Alt