Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'10/ '11 İbiza Cupra/ Boca / FR / SC H&R Yaylarım satılıktır...

abi cupralar ıcın eıbach bulamk samanlıkta ıgne aramak gıbı

en çok sen çektin bu işten zaten :)

hayırlı satışlar safa.çok güzel düşmüş araban ama konfor istiyorsan tabiki çıkartmakta fayda var.ben olsam devam ederdim böyle :) zaten spor araç dediğin sert olmalı

HAyırlı satıslar bı eskı kasaya olurmu bunlar acabA?
Bilmiyorum hiç araştırmadım olurmu olmazmı. Tşkler :)
Safa hayırlı satışlar ...
Sağol savaşım....
Safa hayirli satislar da cok yuksek kalmayacak mi arac? eibach dene istersen konfor degismiyor pro kit ile..
Evet araç leylek olucak yine. Aslında memnundum fakat yazlık eve taşınacagımızdan oranın girişi cok dik sürtmeden giriyorum ama çook ugrastırıyor o bakımdan rahat olmak için satıyorum şimdi pedere diyememki suraya asfalt atıp düzleştirelim diye walla yakar beni :D
hayırlı satıslar :)
Tşkler :)
hayırlı satışlar sefa..
artık motora gireceğine anladığım kadarı ile ya -5 takacaksın..yada coil..
Walla Coil dusunuorum bakalım arastırmadayım. Blistein B8 takanlar war arastırmadayım...
Hayırlı Satışlar............:eek:key:
Sağol abicim :)
abi cupralar ıcın eıbach bulamk samanlıkta ıgne aramak gıbı
Sanırsam yay olarak sadece H&R war suan bnm araca...
en çok sen çektin bu işten zaten :)
:D

hayırlı satışlar safa.çok güzel düşmüş araban ama konfor istiyorsan tabiki çıkartmakta fayda var.ben olsam devam ederdim böyle :) zaten spor araç dediğin sert olmalı
Boyle dewam etcektim ama dediğim gibi yazlık evin garaja girmesinde problem yasıorum.
sitenin ismi güzelmiş :D:D
Ben nediorum sen nediosun be olm :D

Geri
Üst Alt