• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

1 yıllık aracı muayeneye sokmak

bambam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Araç arama evresindeyim. Bir aracı sorguladığımda henüz 1. yılında muayeneye girdiği gözüküyor. Başka hasar kaydı falan yok.

Bir yıllık bir aracın muayeneye girmesindeki sebep ne olabilir?

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kardesim yanlısın vardır senin. Arac sıfır Alındıktan sonra 3 yıl muayeneye girmez. Km sorgulamada km bilgisi geliyor mu?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

bambam

Kayıtlı Üye
Geliyor. Orada mantık hatası yok. 1 yıllık 10 bin km altında girmiş. ondan 2 yıl sonra tekrar girmiş

memet_one

VİP Üye
Administrator
Girme nedeni neden onu sormak gerekiyor benim arkadaşım renk tespiti için 2 aylık arabayı soktu birde cam filmi içinde polis muayene ye tespite gönderiyor öyle bir durumdur heralde araç sahibine sorun

kurye ile elden teslime verildi

bambam

Kayıtlı Üye
Girme nedeni neden onu sormak gerekiyor benim arkadaşım renk tespiti için 2 aylık arabayı soktu birde cam filmi içinde polis muayene ye tespite gönderiyor öyle bir durumdur heralde araç sahibine sorun

Teşekkürler bilgi için. Ben de girme nedenini öğrenemedim o yüzden konu açmıştım.
Arkadaşınızın aracı plakadna sorgulayınca o tarihte muayene gözüküyor mu? Çünkü renk tespiti tam muayene olmuyor

memet_one

VİP Üye
Administrator
Teşekkürler bilgi için. Ben de girme nedenini öğrenemedim o yüzden konu açmıştım.
Arkadaşınızın aracı plakadna sorgulayınca o tarihte muayene gözüküyor mu? Çünkü renk tespiti tam muayene olmuyor
Onu bilmiyorum ki hiç sorgu yapmadı heralde birde renk tespiti olsada kayıtlı olması gerekiyor sonuçta dosya açılıyor

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar,

Araç arama evresindeyim. Bir aracı sorguladığımda henüz 1. yılında muayeneye girdiği gözüküyor. Başka hasar kaydı falan yok.

Bir yıllık bir aracın muayeneye girmesindeki sebep ne olabilir?
Aklıma tüp geldi belki tüp takıp ruhsata işlenmiş olabilir

kirlisakal

Teknik Koordinatör
lpgden dolayı tekrar muaneye girmek zorunda kalmış olabilir

bambam

Kayıtlı Üye
Araçta lpg yok ama. zaten fr alıp tsi motora tüp taktırmayı denemek de küçük ihtimal.
Acaba cam filmi, tavan filmi, susturucu iptali gibi konulardan araç bağlanınca muayneye giriyor mu

Üst Alt