Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 nisan ANTEP Yemeği FOTOGRAFLARI

olmadı ya 1 gunluk gecıkme ıle kacırmısım bu organızasyonu bende bugun ıtıbarıyle geldım Antep'e Bıdahakı Sefere Ins.

olmadı ya 1 gunluk gecıkme ıle kacırmısım bu organızasyonu bende bugun ıtıbarıyle geldım Antep'e Bıdahakı Sefere Ins.

Bir dahaki sefere inşallah kardeşim.Aramızda evliler olmasa bugünde senin için toplanırdık ama evliler var evlilik halleri hergün çıkamıyoz :D

Bir dahaki sefere inşallah kardeşim.Aramızda evliler olmasa bugünde senin için toplanırdık ama evliler var evlilik halleri hergün çıkamıyoz :D

inşallah. bıdahakı gelısımı onceden haber vercem boyle bı organızasyonda bulunmak buyuk bır keyf =)

İnşallah haber edersen ona göre kendimizi ayarlarız.Her zaman bekleriz :)

maşallah gene her zaman ki gibi çok güzel bir gece geçirmişsiniz Allah bozmasın :)

yaww dünkü şu havuç diliminin tadı hala damağımda..

ya bu göbeği nasıl eritez sonra, göbek çıktı, yaz geldi, beden eğitimi öğretmeninde çok sırıtıyor sonra, zaten başladım rejime..
haaa başım da ağrıyor çıkasım yok evden yoksa yiyesim de var:(

arkadaslar dun için tskler guzel bı gundu ama bak alıstırdınız devamını ısterım .
ayrıca gelemıyen arkadas cordoba ve erken kalmak zorunda kalan altea xl arkadaslar muhakak bıdaha bıdaha dıolar

Geri
Üst Alt