Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 nisan ANTEP Yemeği FOTOGRAFLARI

Maşallah bol eğlenceli ve lezzetli bir akşam olmuş helal arkadaşlar...yanlız biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar :) daha dikkatli resimler koysak iyi olur yiyen var yiyemeyen var:D işin içinde yemek hele hele gaziantep var lütfennn:rolleyes::)

Güzel bir akşamdı gerçekten çok eğlendim.Yemekten sonra otopark muhabbeti daha bi güzel oldu sonradan eklenen arkadaşlar felan derken zaman güzel geçti.Ben giderken toledoyu gördüm de döndüğünü görmedim demek oda arkamzdan geldi :)

maşallah allah nazarlardan saklasın sizleride scw yide

Maşallah çok bir gece olmuş allah keyfinizi bozmasın :)

tüm emeği geçen arkadaşlara tşk.ler güzel bir organizasyon olmuş :eek:key:

su antep bulusmaları ne kadar kotu degılmı ya baklava kebap falan ben hıc beyenmıyorum abılerım tarzınızı degıstırın :D

Güzel bir akşamdı gerçekten çok eğlendim.Yemekten sonra otopark muhabbeti daha bi güzel oldu sonradan eklenen arkadaşlar felan derken zaman güzel geçti.Ben giderken toledoyu gördüm de döndüğünü görmedim demek oda arkamzdan geldi :)

senin gidişini gören dönüp hemen geliodu yaw o nasıl bi gidişti,,,, beyaz bi leonda ışıklarda lastik yakmaya çalışıodu:D:D

Geri
Üst Alt