Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 milyara 1.6 leona nasıl hp artışı sağlanabilir...

Ne demek istediğini anlamadım Varol Abi :confused:

eksik yazmışım..araç turbolu değil ya..500 tl ye 10 hp alıyoruz ya..1000 lira vereyim 20 olsun keşke anlamında yazmaya çalışmıtım ama eksik yazınca..hiç bir anlam ifade etmemiş..
bi de ayberk pm lerinin iinde benden gelen ir mesaj olacaktı..15-20 oluyor bende unuttum ona bakıp bana bir bilgi verebilir misin?

eksik yazmışım..araç turbolu değil ya..500 tl ye 10 hp alıyoruz ya..1000 lira vereyim 20 olsun keşke anlamında yazmaya çalışmıtım ama eksik yazınca..hiç bir anlam ifade etmemiş..
bi de ayberk pm lerinin iinde benden gelen ir mesaj olacaktı..15-20 oluyor bende unuttum ona bakıp bana bir bilgi verebilir misin?

O mesajı cevapladım göndermiştim yolladığın zaman ama abi özel mesaj kutun doluymuş sana gitmedi mesajlarım.

bence hiç boğuşma, bissürü beklentiye kapılacaksın belli belirsiz bi fark olacak.. paran cebinde kalsın..
yazılım ile 10 hp gelmez de.. yazılımla gelen gücü de şöyle özetleyeyim,
bagajda 30-40 KG yük varken, bagaj boşmuş gibi gidersiniz.. Yazılımın etkisi ancak bu kadar olur.. Değer mi? :)

Geri
Üst Alt