Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 Mart Sekapark Buluşmasından Kareler...

benzin 2 lira olsun haftanın 2 günü ordayım Tarık kardeşim:)

hadi inş ozmn büyük ataklarını bekliyoruz hee bu arada sen davet et bnm ew kurt köyde istanbulun içine gitmekden daha kolay bmm için kocaeline gelmek zaten Bursaya giderken sürekli geçiyorum hiç prob deil yane :D

Herzaman davetlisin kardeşim... :eek:key:

En kısa zamanda havalar düzelince güzel bi buluşma yaparız elbet keyifli olur elinize sağlık aranızda olmayı çok isterdim bi daha ki sefere inşallah....:eek:key:

Tebrikler Kocaeli :) :eek:key: Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın..En kısa zamanda sizlerle orada olmak dileğiyle..Tarık Söz toplayıp gelirim buradakileri ;)

Tebrikler Kocaeli :) :eek:key: Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın..En kısa zamanda sizlerle orada olmak dileğiyle..Tarık Söz toplayıp gelirim buradakileri ;)

Abi sen diyorsan yaparsın biliyorum :) Havalar düzelsin güzel bi organizasyon için söz veriyorum bende...

Geri
Üst Alt