Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 Mart Sekapark Buluşmasından Kareler...

Anarchist

Kayıtlı Üye
Adettendir hava çok kötüydü o yüzden fotoğraflar iyi değil ve araçlar çok kirli ama koyalım dedik yinede :) Gelenlere çok çok teşekkür ederim yine sıcak bi akşamdı... :)

wjdztc.jpg

2yxk96a.jpg

2d0mgyd.jpg

2qlgzrn.jpg

2h5kw82.jpg

2h33eao.jpg

vzcyon.jpg

ifzvd0.jpg

mbizhg.jpg

znws51.jpg

tebrikler kocaeli tayfası

muahbbetınız bol olsun
devamı olur inşallah :)

Pişt size söylüyorum İstanbul'lular... Hava kötü diye görmezden geliyorum sizi ama... Siz gelirsiniz maşukiyeye pikniğe mangala... Bakın o zaman koyucam mı sizi Kocaeliye :D Havalar iyileşmeye başlasın biraz baskı yapayım size... Bi adımlık yerdeyiz bi kahvemizi içmeye gelmiyorsunuz ya...

Benim gecende geldiğimde oturduğum masaya benziyor:) İçi sıcak dışı soğuk bir buluşma olmuş..

Aslında öylede bi rayına oturtamadık havalar biraz düzelsin... Tanıtım kartlarıda geldi elime yaza girene kadar 2 ye katlayacağım inşallah kocaeli üye sayısını...
hadi inş ozmn büyük ataklarını bekliyoruz hee bu arada sen davet et bnm ew kurt köyde istanbulun içine gitmekden daha kolay bmm için kocaeline gelmek zaten Bursaya giderken sürekli geçiyorum hiç prob deil yane :D

Geri
Üst Alt