Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 haftalık Emil ustanın yaptıgı Yerli Komple Varex egzoz

CihanLeon

Kayıtlı Üye
1 hafta önce Emil ustaya harika bir kumandalı yerli komple Varex egzoz yaptırdım. Kapatınca ses sıfır oluyor. Açınca da mukemmel bir ses ortaya çıkıyor. Dün arkadaşım gece ful kumanda açık gezmiş ve polis çevirmesine girip ceza yemiş. Mecburen cıkarmak zorunda kalıyorum. Daha 1 haftalık ve cok uygun bir fiyata egzozumu satacağım. Emil ustanın ne kadar guzel egzoz yaptığını herkes bilir. Arkadaşım dikkatsizliği yüzünden satmak zorunda bıraktı beni. Almak isteyen olursa ulaşsın fotografı ve videosu
f3a2989e6a8dfdfe85a5b16940460e7a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yazık olmuş hevesin kaçmış belli. Cezayı kesinlikle arkadaşın ödemeli elalemin arabasıyla gerdeğe girilmez ;) kireç abinin dediği gibi kontrolden sonra egzosu takablrsn geri ama polis kara listeye aldıysa her çevirmede çevirme + egzost kontrolüne girersin bir sonra ki çevirmede de patlaman mümkün. Seni anlıyorum allah sabır ve kolaylık versin hayırlı satışlar.

Bence de sen söktürüp orjinali taktır kontrolden geç polise göster hemen değiştir sessiz bicimde dolaşmaya devam birde kumandayı sislerden alsın polis kumandaya bassa bile çalışmaz böylelikle

kurye ile elden teslime verildi

Fiyat bilgiside paylasirsaniz sevinirim.
@CihanLeon
çıkart kontrolunü yaptır tekrar tak.
haaa bu arada cezayı da o arkadaşına ver ödesin...
Yazık olmuş hevesin kaçmış belli. Cezayı kesinlikle arkadaşın ödemeli elalemin arabasıyla gerdeğe girilmez ;) kireç abinin dediği gibi kontrolden sonra egzosu takablrsn geri ama polis kara listeye aldıysa her çevirmede çevirme + egzost kontrolüne girersin bir sonra ki çevirmede de patlaman mümkün. Seni anlıyorum allah sabır ve kolaylık versin hayırlı satışlar.
Bence de sen söktürüp orjinali taktır kontrolden geç polise göster hemen değiştir sessiz bicimde dolaşmaya devam birde kumandayı sislerden alsın polis kumandaya bassa bile çalışmaz böylelikle

kurye ile elden teslime verildi

Artık bu olay ustune polisle tekrar tekrar uğraşmak istemiyorum her çevirmede egzozdan ceza yeme riskim diger araçlara gore daha yüksek polis bir kere egzozdan ceza yazdı cunku. Ceza konusunda arkadasın ödemesi sorun degil yani o da dedi ben ödeyim diye ama onemli olan o kadar egzoz yaptırıp sonradan bu dikkatsizlikten kaynaklanan olay ustune satmak o cidden üzüyor. Eger almayı düşünen varsa ben bugun egzozu çıkaracağım. Emilin yaptıgı kumandalı yerli komple Varex egzoz sistemi 1900e yapıldı. Cok kaliteli bir egzoz. Kapatınca sıfır ses açınca da inanılmaz tok ve harika bir ses. Ve daha bir haftalık. Ama ben sırf zararım cıksın diye gercekten ucuzdan vereceğim yani nasılsa kullanamayacağım bari alan keyfini sürsün

1 hafta önce Emil ustaya harika bir kumandalı yerli komple Varex egzoz yaptırdım. Kapatınca ses sıfır oluyor. Açınca da mukemmel bir ses ortaya çıkıyor. Dün arkadaşım gece ful kumanda açık gezmiş ve polis çevirmesine girip ceza yemiş. Mecburen cıkarmak zorunda kalıyorum. Daha 1 haftalık ve cok uygun bir fiyata egzozumu satacağım. Emil ustanın ne kadar guzel egzoz yaptığını herkes bilir. Arkadaşım dikkatsizliği yüzünden satmak zorunda bıraktı beni. Almak isteyen olursa ulaşsın fotografı ve videosu
f3a2989e6a8dfdfe85a5b16940460e7a.jpg

Gecmis olsun oncelikle. Nekadara birakacaksiniz butceme uygun gelirse ben talibim egzozunuza.

Gecmis olsun oncelikle. Nekadara birakacaksiniz butceme uygun gelirse ben talibim egzozunuza.
Valla hem karsı tarafı hemde kendi bütçemizi sarsmayacak sekilde egzozu bırakacağım hem artık egzoz bana yaramayacak hem de karsı tarafın cok iyi bir egzozu olur ama bu fiyatı ozelden konuşarak ayarlarız cunku aklımda bir fiyat belirlemedim konuşarak bi fiyat ayarlarız diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt