Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 haftalık Emil ustanın yaptıgı Yerli Komple Varex egzoz

Bu tarz egzoz takmak, kullanmak isteyenler ve kullananlara şunu sormak istiyorum.
Eğer egzozunuzun "GÜRÜLTÜ" özelliğini insanların yaşam alanlarının olduğu yerlerde kullanıyorsanız.....
Lütfen bu sesten o an kimlerin nasıl rahatsız olabileceğini ve sizin hakkınızda neler düşüneceğini bir düşünün ve kendinizi " Çok zor da olsa o kişilerin yerine koymaya çalışın"
Bırakın yasak olmasını, ceza yazılmasını bir kenara, İNSANLARI RAHATSIZ ETMEK, ONLARIN NEFRETİNİ, ÖFKESİNİ, BEDDULALARINI VE BELKİDE KÜFÜRLERİNİ HAK ETMEK PAHASINA bir zevkinizi tatmin etmeye çalışmak nasıl bir duygu ve nasıl bir tatmin anlayışıdır???

Lütfen en basit yapabileceğimiz şeye " İNSAN HAKLARINA SAYGIYA " azami özen gösterelim. Bence en güzeli bu..
ya sizce???????

@ilksıfırım bu konunun konuşulacagı farklı başlıklar var yani neden burada yazdıgını anlamıyorum. Düşüncende dogru yada yanlış olabilirsin ama onu gidip baska yerde tartış sanki bana garezin varmıs gibi bu sekilde yazman dogru degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı satışlar satılmadıysa eger son fiyatınızı ögrenebılırmıyım tesekkurler .

Önce geçmiş olsun ceza için sonrada yazik olmuş egzozun icin bence sesi gayet başarılı zevkle yaptığın birşeyi sökmek zor olsa gerek hayırlı satışlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önce geçmiş olsun ceza için sonrada yazik olmuş egzozun icin bence sesi gayet başarılı zevkle yaptığın birşeyi sökmek zor olsa gerek hayırlı satışlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tesekkur ederim daha süremeden satışa koyduğum icin gercekten zor oldu

1900 e yaptirdiniz net satis fiyatiniz nedir onuda yazsaydiniz keske insnalarin aklinda fikir edinilirdi birde yapilan varex in foto sunu koyma imkaniniz varsa dusunebilirim.

Geri
Üst Alt