Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 gunluk cut out

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kral_mzk

Kayıtlı Üye
daha dün mustafa usta yenisi taktı. beyni kumandası sıstem borusu hepsıyle verıcem suanda takılı ustunde ısteyen olursa sokturup yolluycam.
sıfırı 400 tl sıfırdan farksız urun dedıgım gıbı dun takıldı.(dyno sonuclarında lastıklerın yere verdıgı guc +5bg cıktı sonuclar vardır.sesi v8 motor gıbı cıkıyor ve ıcerıye cok ses almıyor arka tarafa taktırdım sıstemı ve egsoz patlaması cok guzel oluyor :) )

uygun fıyata verıcem cıddı ısenız pm atınız.

Hayirli satislar... Merak ettim daha birgub kullanmmissin niye direk satmaya karar verdin abi ?

Hayirli satislar... Merak ettim daha birgub kullanmmissin niye direk satmaya karar verdin abi ?

zevkımı aldım galıba. sorun oldugundan degıl yenı takıldı dun zaten 1 yıldır kullanıyorum. sorun oldugunda dırek tereddut etmeden degıstırıor mustafa ustaa

Gaza geldin bastın dimi hayırlı satıslar kardesim :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt