Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depoyla kaç kilometre yapıyorsunuz?

2.0 TFSI s-tronic 400-450 km 55litre

en sonki fullediğimdeki değerim, 30 lt eurodiesel ile 660 km.. 110 tl tutuyor.. karışık kullanımda

2.0 TFSİ şehir içi 49-50lt ile 420km yapıyorum ... 2.0 ekonomık dıyerek kendımızı kandırmayalım ama nezaman ekonomık oluyor dersenız uzun yok ama tamamı uzun yolda gecmıs halde 750 km olabılıyor
benim daha 1 depo tecrubem olmadı ama dopomu doldurdum su an için 1 çeyrekle 200 km gittim bakalım gerisi çabuk bitecekmi :)

benim daha 1 depo tecrubem olmadı ama dopomu doldurdum su an için 1 çeyrekle 200 km gittim bakalım gerisi çabuk bitecekmi :)

yarıdan sonra daha hızlı duser ama bu 200 km yı nasıl bı yolda yaptıgın onemlı ben dumduz yolda 100km/h hız ıle 100km de 7.5lt harcıyorum

Geri
Üst Alt