Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depo benzin kaç lt alıyorsunuz?

PATRON

Administrator
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum pompa attığı ana kadar kaç lt benzin alıyor aracınız? Ben bugün aldım 52 lt 220 TL tuttu.. 45lt lik depo var bunda.. Leondada aynı hep fazla alırdı ???

benim de genelde genelde bos depo 42 litrede falan atiyor ama gecen sefer fulledigim de 53 litrede atti.
pompanin girdigi yerde dil gibi bir sey var; ona bastigi zaman daha fazla aliyor.. o yuzden 52 litre almissindir.

bizim arabalarda öyle bir yedek depo gibi birşey veya dil gibi bişe yok bildiğim kadarıyla ve ben ne zaman alsam hep 52-53 lt aldı daha fazlasını göremedim

tamamda bunun deposu 45 lik degilmi nasıl alıyor anlamadım.. :( birde hep aynı istasyon ve aynı pompadan mı alıyorsunuz buda çok önemli ben öyle yapıyorum da

ben bidefa yolda kalıodum kendimi petrole zor attım ve leonum 57.5 lt benzin aldı :D

O dile bastırtmayın, havalandırma için tasarlanmış yeri de dolduruyorlar, yedek depo diye bir şehir efsanesi yaratmış pompacılar.

depo kapasitesinden +15L alabiliyo olması aracın ilginç bi durum.. 45L depoya 15L'lik genleşme alanı..

Garip geldi ben 45 lt den 1lt fazla alamadım daha :D serbay abi masallah seninkinde motor varya kıyak yapmıslar sana :D

Geri
Üst Alt