Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 aylık Teknosa Faturalı ve KASKOLU Blackberry Bold 9900

yukcell88

Kayıtlı Üye
Beraber çalıştığımız bir ablamda 1.5 ay kadar önce Teknosa' dan alınmış Blackberry var... Cahil, bana sormadan telefon almış şimdi de pişman... Şu anki Teknosa satış fiyatı 1749 TL, Blackberry Bold 9900 Dakota Siyahı olarak geçmekte. Akakçe gibi yerlerde 1500' lere kadar iniyor, gittigidiyor ve sahibindende yurtdışı cihazlar var 1000 TL' ye. Fiyatı ise 1400 TL istiyor (az önce konuştum ama biraz daha indirtebilirim), Iphone 4 eski değil mi 4S olsun filan dedi (üzgünüm Murat kardeşim).

Edit: Apple versiyonları ;)

Edit: Fiyatı

Ters yazdin sanirim Emre kardes. iPhone4S in 8Gb versiyonu yok. Bu arada bende 2010 kasimda alinmis iPhone4 16Gb var. Eger dusunursen iletisime gecebiliriz. Bende bu telefonu almayi dusunuyorum :)

Hayırlı satışlar.

Bende de bir tane BB 9900 var, yakında satıp Galaxy Note almayı planlıyorum.

Geri
Üst Alt