Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 TDI sport yakıt tüketimi DÜNYA REKORU video ıspatlı...

görkemim neler yapıyorsun sen :D otobüsün arkasına bağlamıssındır kesin arabayı :D

bu ibiza 1.9 tdi sport seatın en ekonomik aracı zaten. bende kullandığım zamanlardan biliyorum 1.4 tdi ibizadan az yakıyordu. bende safranboluda depoyu doldurmuştum otobandan ankaraya 220 km mesafe 100-110 kmh hızla gittim. ankarada depoyu tekrar doldurduğumda 25 tl euro dizel almıştı :D

tek kapı ve hafif olması bunda etkili olabilirmi :confused:

diğer ibizaları bimiyorum ama araç 1170 kg..benim leonla aynı gibi

tek kapı ve hafif olması bunda etkili olabilirmi :confused:

normal sartlarda tek kapı olması aslında hafıflıge b etken ama 1.9 tdı oldugu ıcın motor agırlıgından kucuk hacımlı b ıbıza kadar hafıf olamıyor.Varol abı de yazmıs baktıgın zaman mk1 leon eskı arabam 1150kg du.ustunde 1.8t ya da 1.9tdi oldumu agırlık daha da artıyor.Ekonomı kısmı bırazda sanzımanlıyla alakalı cunku cupraya gore daha uzun sanzımanı ekonomı oldaklı dogal olarak

işin sırrı bende:) kesinlikle hile dalavere yok yol bilgisayarında tüm verileri kaydettim ve gördüğünüz gibi hız belli kullanılan zaman belli tüketim belli:)

helal olsun. ortalık transformese dondu yoksa araban robot mu:D:D

Geri
Üst Alt