Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 TDI SPORT bir kaç Fotograf...

harika araç abi nazar degmesin :)

Maşallah Allah kaza bela vermesin abi temiz mis gibi araç bu arabaya aşık olucaksın demedi deme:)

Varol Abi o arabaya ilk yapılacak şey yazılım. egr ve kat iptali, kutu içi filtre ve güzel bir egzos sistemi. bunlarla 180 hp +400 tork olur araban. daha sonra listene başla bence.

abi maşallahı var aracın..
jantlara dokunma derim tadında abi gayet hoş..

Maşallah, kazasız belasız inşallah. Tekrar hayırlı uğurlu olsun..

tekrar herkese teşekkürler

Maşallah Allah kaza bela vermesin abi temiz mis gibi araç bu arabaya aşık olucaksın demedi deme:)

dediğim gibi oldum bile

Varol Abi o arabaya ilk yapılacak şey yazılım. egr ve kat iptali, kutu içi filtre ve güzel bir egzos sistemi. bunlarla 180 hp +400 tork olur araban. daha sonra listene başla bence.

yazılım işi sonra şu anda bu bile keyif veriyor..biraz böyle tadı çıksın zaten yazılım için istanbula gelmem gerek....bunun için gerçekten zamanım yok..
ama arabayı alçaltmadan yazılım düşünmüyorum..kendimi güvende hissetmem lazım..

tekerlekleri düz bassın ALLAH esirgesin

abi maşallahı var aracın..
jantlara dokunma derim tadında abi gayet hoş..

evt jantlar gerçekten hoş maşeALLAH yakından daha da güzel..
ama iyi bir lastiğe ihtiyacım..üstündekiler silverstone mu ne....ve çok uğultu yapıyor...leonu aldığımda da bu desenli olan vardı..uğultu yapıyordu..değiştirdim..çok iyi oldu
bu lastikler hava yollu
su yollu ve gene yönlü alacağım ama yaza..

Maşallah, kazasız belasız inşallah. Tekrar hayırlı uğurlu olsun..

AMİN Cümlemize

Maşallah, kazasız belasız inşallah.hayırlı uğurlu olsun..

Geri
Üst Alt