Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 tdi araç ım yaptıklarım ve yapacakları

seckin2001

Kıdemli Üye
Slm arkadaşlar bilginiz üzere 1999 model golf aldım aracı biraz uyguna aldım lakin çok eksiği var toparlamaya çalıyorum, aracın eksiklerini yazıyorum bilgisi olan başına bu sorunlar gelen arkadaşlar yardimci olursa memlun olurum.
1- araç triger yağ bakımı v kayısı alır almaz değiştirdim 710 tl tuttu
2- kaloriferleri isitmiyor çok ılık bi hava geliyor ( buluşmaya da bu yüzden gelmedim daha Kağıthane geçtim yoldan geri döndüm )
3- araç 130 km hızı geçmiyor forumlarda araştırdım n75 diye bi parca varmış onu siparis ettim daha yeni elime geçti
aa876071da1cec00da0cb267d602855c.jpg
takip sorunun olup olmadığını yazıcam
4-yuksek hızda firen yapınca titriyor direksiyon disclerden büyük ihtimal arkalarıda degistirmem gerekir mi
5- araç soğuk ken tek marşta alıyor sıcakken 5-10 sn sonra alıyor yani geç alıyor
6- aribag ışığını söndüremedim cihaz siliyorum geri geliyor ne yapmam lazım
7-bu işlemleri tamamladıktan sonra ilk yapacağım aracın megachip götürüp turbosunu büyütücegim hedefim Scirocco tokatlamak :)
Simdiden teşekür ederim arkadaşlar

8- bunu atlamışım r32 bady kit arıyorum bulamıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı pilastik arıyorum genellikle fiber çıkıyor fiber önerir misiniz

8.fiber çok çirkin olur ayrıca sen durmadan aracı sürteceğin için çok patlama çatlama olucak.;)
4.önleri değiştirmen yeterli,arkalar kolay kolay aşınmaz
2&6,dursun usta ya git.

Sağol Cezmi abi o zaman cumartesi öğlen is cikisi karşıya geçmeye çalışayım hem Mega Chip uğrar hemde dursun usta ya giderim

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
R32 plastik tampon aranıyor o zaman yardımcı olacak arkadaşlar varmı

arka stop çakar ve
önlere takılan gündüz led lerini plakaya taktım biraz fazla aydınlattı ama çok güzel oldu maliyetide 100 satılan plaka lambalarından cok daha ucuz oldu :D

Geri
Üst Alt