Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 TDI çelişkisi

yukcell88

Kayıtlı Üye
Başlığı 1.9 TDI Çekilişi diye okudum,heyecan yaptım bir an:D

• Beğen
Reaksiyonlar: ZGR
Ozaman Konuyu Şöyle biraz daha karıştırayım ben.. 100 Bg lik olanını biliyormusun 1.9 ların.. :hosgeldin:

99-2002 seneleri arasında çıkan tüm stellalar 90 bglik sunuldu piyasaya, ama Signolar iki ayrı güç tipine sahip motorla (İki ayrı şasede satıldığı gibi "hem 3 kapılısı hemde 5 kapılısı bulunmaktadır signonun ama stella 5 kapılıdır.)

99-2002 yıllarında üretilen 1.9 lar sadece ibizada değil tüm diğer modellerde 90 ve 110 bg olarak konuldu.. 210 ve 240 Nm/Torka sahipti bu motorlar..
2002-2004 arası üretilen 1.9 lar ise 100 bg 240 Nm tork Olarak üretildi..

Bu arada yanlış hatırlamıyosam Leon signoya 2004 te konulan 1.9 TDI 130 Bg ve 300'e yakın torku vardı:eek:key:

kısacası 110 bg hayal yani... o da iyi... Selçuk hocam 100'lükleri hiç bilmiyordum, şu an bile portföyümde değil çünkü :) Yine de bilgilendirme için herkese teşekkürler...

kısacası 110 bg hayal yani... o da iyi... Selçuk hocam 100'lükleri hiç bilmiyordum, şu an bile portföyümde değil çünkü :) Yine de bilgilendirme için herkese teşekkürler...

Yüksel Ben yerindeolsam serkan abinincuprayı hayatta kaçırmazdım.. ne yap et onu bi göz önünde bulundur kullandığım için diyorum..Buarada balıkesirdemisin? Hala..

Yüksel Ben yerindeolsam serkan abinincuprayı hayatta kaçırmazdım.. ne yap et onu bi göz önünde bulundur kullandığım için diyorum..Buarada balıkesirdemisin? Hala..

Yok abi Ankara Şereflikoçhisar'dayım... Ya yaramı deştin valla, benim de binmişliğim var o aslanın ta kendisine (aslan parçası tabirimi nasıl aştığımı düşünün...) :( Babamın beni gırtlaklamayacağını bilsem bir an düşünmez kredi çekerdim. Ne yazıkki bedelinin yarısını ancak çıkarabiliyorum bu sıralar... :agla::ahkafam: Çoooook istiyorum ama kısmet olmayacak kanımca... Yine de bayramda bi yoklarım peder beyi... Umut? %10

Ah Emre ah! isterdim senin almanı ama yazık ki bir kaç güne gidecek gibi cordim,ya bursa ya gidecek ya da sakarya ya 2 talip var yarın bir arkadaş Bursa dan gelecek o olmazsa sakaryadan bir genç arkadaş opsiyonlattı bakalım kime kısmet olacak benim canavar?...

Geri
Üst Alt