Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 ibiza tdi hakkında

Aracın üzerinden de bazı parçalar araklanmış. Mesela kule gergisi yok.
Neyse alan hayrını görsün. O paraya aldıysa Allah akıl fikir versin :)

bende arkadasın S3 den araklamıstım dogusun kendı otoparkında arabası pert haldeyken:D

eheh, ben onun icin az mi ugrastim saniyorsun ogun :)
zaten ilandaki aracin 4 janti da yeni gelmis. eskilerine ne oldu bilmiyorum ama ben alamadim zamaninda :(

eheh, ben onun icin az mi ugrastim saniyorsun ogun :)
zaten ilandaki aracin 4 janti da yeni gelmis. eskilerine ne oldu bilmiyorum ama ben alamadim zamaninda :(

rıza serhatla tanısıklık var mı senın ? Abısının b arkadası vardı ondada kırmızı Cupra Tdı vardı,serhatla b sene fln once konustugumda hala tertemız duryo demıstı,acep hala duryomu o araba

Bunlarda arkadasımın dukkanına chıplenmeye geldıgı gunden fotolar
09052007.jpg

09052007004.jpg

rıza serhatla tanısıklık var mı senın ? Abısının b arkadası vardı ondada kırmızı Cupra Tdı vardı,serhatla b sene fln once konustugumda hala tertemız duryo demıstı,acep hala duryomu o araba

ben serhatla hic yuz yuze tanisamadim can, ama tlefonda ve msn de baya muhabbetimiz var. kendisi su anda amerikada zaten.
abisi ile tanismistim bi ayakustu, bu kule gergisini onlardan alirken. o zaman s3 u yeni almislardi; fena yakiyordu ortaligi.

yaklasik 3 ay kadar once fotograflarda ki kirmiziyi bostanci sanayide gordum, FR janti vardi hala. hic bir oynama yapilmamisti aracta. orjinal jantlari nerede acaba :)

Rıza o gun ben bayagı konusmustum adamla,dedım abı jantın flan nerde duryo mu (daha o zamandan ben nıyetlendım :D ) Ilk alırken FR jantlarını gormus katalogda bunlardan ıstıyorum demıs abımız:) Dıkkat ettıysen tampon altındakı ınce cızgıyıde cuprada sıyahken o kırmızı boyalı almıs dırek.Dedım cupra jantına nıe tercıh ettın bunu zewk meselesı dedı adam eyvallah dedım :) Ondada PS yazılım vardı o gun sıldırmıstı stock bıncem demıstı

Rıza o gun ben bayagı konusmustum adamla,dedım abı jantın flan nerde duryo mu (daha o zamandan ben nıyetlendım :D ) Ilk alırken FR jantlarını gormus katalogda bunlardan ıstıyorum demıs abımız:) Dıkkat ettıysen tampon altındakı ınce cızgıyıde cuprada sıyahken o kırmızı boyalı almıs dırek.Dedım cupra jantına nıe tercıh ettın bunu zewk meselesı dedı adam eyvallah dedım :) Ondada PS yazılım vardı o gun sıldırmıstı stock bıncem demıstı

aynen zevk meselesi ama cupra'da FR janti pek yakismamis. yoksa cok guzel jant onlar da. gri renk aracta daha iyi duruyor :) ayrica stock yapmasi enteresan olmus. cok mu yakti acaba :D :rolleyes:
bu arada cupralarda alt kisim siyah degil, serhatlar sonradan siyah yaptirdi onu.

Geri
Üst Alt