Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.9 ibiza tdi hakkında

Resimden göründüğü kadarıyla Intercooler bayağı hasar almış. Intercooler ayakları vs. belki radyatör ve klima radyatörü derken 1500TL masraf çıkar o kısımdan. Alttan darbe aldıysa karter vs. de sorunludur. Kulaklarda zarar görmüştür. Nerden bakılsa bu arabanın 7 bin 8 bin TL masrafı var bence. Tabi sağlam şekilde yapılması planlanıyosa. Yoksa önem verilmeden basit şekilde tamir ettirile ettirile 2 bin TL'ye de normal hale getirilir.
Ayrıca km'sine bakılırsa Turbo masrafı açacağı da şüphesiz.
Ancak fiyatı çok yüksek. Ben 13.000'den fazla vermem.

alttan vurmuşsa ve bu adam bunu satıyorsa kuleleri de eğmiş olabilir.8 bin lara masraf bu görünen..yani ayberk idin dediği doğru 13 bin+8 bin =21 bin araç 30 civarı olduğuna göre anca kurtarır..zaten sende binip hevesini aldıktan sonra satabileceğin rakam bunun 1-2 üstüne çıkar....
uzaktan bakıldığında iç ferahtan tek şey airbaglerin açılmamış olması eğer kapalı değilse ..hangi darbe basıncı yada km hız'ı ile airbagler açılıyor??bilen var mı?

Motor ve yürüyeni sağlamsa eğer alınabilir tabikide...

uzaktan bakıldığında iç ferahtan tek şey airbaglerin açılmamış olması eğer kapalı değilse ..hangi darbe basıncı yada km hız'ı ile airbagler açılıyor??bilen var mı?
Aslında yandan öyle bir darbe ile yan airbaglerin açılmış olması lazım. Önden aldığı darbe çok büyük değil.

yan tarafta çekme belgeli diyor. birde onun trafik işlemleri olacak bildiğimkadarıyla. eğer masrafı 5 bin tl yi geçmezse ve düzgün yapılırsa bu paraya alınır. bendeki 2005 model. kasko yaparken kasko bedeli 35.100 tl çıkmıştı.

beyler arac izmirden Serhat-Ferhat kardeslerin arabasi. kendileri ayberk in dedigi gibi bundan sonra kirmizi S3 almisti. arac kaza yapali tam olarak 2 yil oldu ve 2 yildir mahkemeleri sonuclanmadigindan arac izmir dogus oto parkinda iki yil yatti bu sekilde.
bu kadar cok yatan arabadan ne derece hayir gelir bilemiyorum valla...

kazali fotograflarini buyrun:

3-5 lıra ıle kurtarmaz adam gıbı araba olması ıcın,parcalarını ordan burdan cıkmada bulamazsınız anca ıbıza ıle bırebır aynı parcalar kullanılabılır,anlamadıgım kısım pert kaydı var mı yok mu arabanın ? trafıkten cektırılmıs oldugunda pert kaydı oldugu anlamına gemıyor mu ? arkadasımın arabası pert oldugundan kaskodan parayı alabılmek ıcın gıdıp aynı sekılde trafıkten cektırmıstık kı zaten alınsada kasko yapılamıcak satmak gerektıgınde bın bır ugrasla satılcak

ben arbayı kovalıyana kadar satılmış zaten :) bu türkiyeye gelen ilk ibizalardan heralde bi ara perte çıkmıştı diye duydum meğersem 2 yıl öyle beklemiş toplanmamış :) neyse araba satılmış zaten alan kişiye hayırlı olsun ..

Aracın üzerinden de bazı parçalar araklanmış. Mesela kule gergisi yok.
Neyse alan hayrını görsün. O paraya aldıysa Allah akıl fikir versin :)

Geri
Üst Alt