Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8TSI yokluğu..

3.0 gibi :) ama doğru aslında 1.4 tsı type-r'a bile kafa tutuyo ... vw tutup ta 1.8 koymaz bende olsam ben de koymazdım motor seceneklerinde! gereksiz gözükücekti ve karizma kaybı ... ztn tsi ların da belirtilen güçte olmadıgı bilinıo ... vergi için mukemmel bi avantaj şuan 1.4 tsi ... 1.8 tsi gerçektende güçlü bir şekilde sunulmadıkça bnce gereksiz... 1.8 tsi 230 hp gibi bi güçte sunulsa eyw :) ama 160 la sunulunca insan düşünmüyo dgl ...

3.0 gibi :) ama doğru aslında 1.4 tsı type-r'a bile kafa tutuyo ... vw tutup ta 1.8 koymaz bende olsam ben de koymazdım motor seceneklerinde! gereksiz gözükücekti ve karizma kaybı ... ztn tsi ların da belirtilen güçte olmadıgı bilinıo ... vergi için mukemmel bi avantaj şuan 1.4 tsi ... 1.8 tsi gerçektende güçlü bir şekilde sunulmadıkça bnce gereksiz... 1.8 tsi 230 hp gibi bi güçte sunulsa eyw :) ama 160 la sunulunca insan düşünmüyo dgl ...

Zamanında yapılan vr6 2.8 lerde 210bg idi bu durumda o da tırt dıyıp yuzune bakmamak lazımmıs:)
Bu arada seatın sıtesınde 1.8 t Exeo goremedım beyler 65bın oldugu nerden bılınıyo ?

Zamanında yapılan vr6 2.8 lerde 210bg idi bu durumda o da tırt dıyıp yuzune bakmamak lazımmıs:)
Bu arada seatın sıtesınde 1.8 t Exeo goremedım beyler 65bın oldugu nerden bılınıyo ?

satista ozel siparis ile geldigi soylenmisti ekim ayinda 63000 denildi bana fiyat olarak

1.4 le 1.8 arasindaki fark ise aman aman deil falan denilmis 50 nm ve 35 bg ciddi bir farktir.sadece tuketimde o kadr yuksek bir fark yoktur.

Ne kadar hp, nm farkı olduğunu biliyorum, vurgulamak istediğim şey ikinci satırda yazıyor zaten. Yorumu dikkatli okuyalım.

Bence 1.4tsi ile 1.8tsi arasında öyle aman aman bir fark olmadığı için ve vergi avantajı olduğu için tercih ediliyor.

Yani şöyle söyliyim sıradan bir kullanıcı için 1.4 TSI gücü zaten yeterli gelecektir, extra para ve vergi dezantajı altına, performans istemeyen kimse girmez.

beyler 1.2 ve 1.4'ten başka TSI yok..
amaçları da malzemeleri de farklı satış stratejisi olarak bütün düne kadar bütün TFSI'lar TSI oldu..

beyler 1.2 ve 1.4'ten başka TSI yok..
amaçları da malzemeleri de farklı satış stratejisi olarak bütün düne kadar bütün TFSI'lar TSI oldu..

1,2 de tfsı tsı olanlarında hepsı once tfsı yıgıt sadece ısımlendırme bunlara takılma keyfıne bak :)

1,2 de tfsı tsı olanlarında hepsı once tfsı yıgıt sadece ısımlendırme bunlara takılma keyfıne bak :)

122hp hariç 1.4 TSI'larla TFSI'lar arasında turbo dışında hiç bi ortak özellik yok kardeşim malzeme, şanzuman vs. açısından

Geri
Üst Alt