Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8t LEON arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alper28

Kayıtlı Üye
1.8t-sport leon arıyorum
uzun zamandır 1.8t araç arıyorum mk4 gti ile başladık ancak en son dod un sitesinde sarı leonu inceledim ve leon çok daha hoşuma gitti satıştaki arkadaşta burda üye olduğunu söyledi
ancak aracın komple boya gibi bi masrafı var o yüzden tercih etmedim
yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum

bu klasman araçları olanlar birbirlerini tanırlar çevrenizde varmı aracı temiz olan ve satmayı düşünen??

CupraR olarak var düşünüyosanız dod da var siyah....

sarı leon bakarken onuda sorduk adam resmen evet piyasasının üstünde istiyoruz falan dedi yoksa siyah için pazarlık yapardım 39500de çok gerçekten

sarı leon bakarken onuda sorduk adam resmen evet piyasasının üstünde istiyoruz falan dedi yoksa siyah için pazarlık yapardım 39500de çok gerçekten

evet ama çok temiz kullanılmış ve iyi bir araç fiyatta indirim yaparlar ama ne kadar yaparlar bilmem...

eğer alacak durumunuz varsa kaçırmayın derim. şu anda 40 bin tl ye araç alacak olsam gider onu alırım hemen.

nette satılık baska cupralar da var baktınız mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt