1.8T 225 hp satılık motor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

1.8T 225 hp satılık motor

18891945

Kayıtlı Üye
bizim işyerindeki bir elemanın mahalleden arkadaşında calibra motorlu şahin var..1 kere gördüm aracı,dışını da bir acayip yapmış zaten..araç harbiden fena gidiyor,ama sürekli sanayideymiş..

eneserol

Kayıtlı Üye
abi kuş serileri teneke ya o motorla uçar gider asfalta nasıl tutunuyor o araba :)

18891945

Kayıtlı Üye
öyle deme..bu izmitteki dragları takip ederdim eskiden..şahin turbo vardı bi tane..ankaradan sanırım..kendi klasmanında güzel dereceler yapıyordu..sağlam araçlar geçiyordu..ama hala var mıdır,bilmiyorum..

"swaplamak" gibi acayip bir terim kullanıyorlar bu motor değiştirme olayı için Enes..ülkemizdeki yabancı kelime kullanma hastalığı ve hayranlığına bir örnek işte..

eneserol

Kayıtlı Üye
öyle deme..bu izmitteki dragları takip ederdim eskiden..şahin turbo vardı bi tane..ankaradan sanırım..kendi klasmanında güzel dereceler yapıyordu..sağlam araçlar geçiyordu..ama hala var mıdır,bilmiyorum..

"swaplamak" gibi acayip bir terim kullanıyorlar bu motor değiştirme olayı için Enes..ülkemizdeki yabancı kelime kullanma hastalığı ve hayranlığına bir örnek işte..
aynen öyle kardeşim özümüzden gitgide uzaklaşıyoruz herşeyde olduğu gibi Türkçe'mizle de yabancılaşıyoruz malesef :(

Üst Alt