Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 t RS

Enjektoru degısmıs arabaya zaten stock yazılımla bınılmez ve hedef neyse ona gore enjektor secımı yapılmalı,araba suan zaten sacma sapan b AF ıle yurur.Ankaraya yolunuz duserse Umıt Dogan a gıdın.1.8 t uzerınde sayısız emegı gecmıstır
walla can karşılaştırma yapıcak olursan bizim s3 ü ümit doğanda chipledi burda pschiptuning(erhan)da yaptı sonuç ortada

walla can karşılaştırma yapıcak olursan bizim s3 ü ümit doğanda chipledi burda pschiptuning(erhan)da yaptı sonuç ortada

s3 un sorunu yazılımdanmıydı acaba yoksa baska b yerden mı emre:) Umıtın yaptıgı 1.8 t lerın ya canlısını gordum yada vıdeolarını ızledım gayet basarılı,yada ayberke emırın arabasını sor sen anlatır adam ısten anlıyomu anlamıyomu :) Bu ısı yapan 1 kısı yok zaten herkes yapıyor ama onemlı olan oncelıkle yazılım yaptırılan arabada b sorun var mı yok mu onu bılmek lazım.arabanın dv yırtıktır gelır erhanda b dv degısır b yazılım yapılır araba bambaska olur,ne oldu para sokaga atıldı.Ben buraya bsy yazarken emın oldugumu yazarım saglan soldan duydugumu degıl :)

Enjektoru degısmıs arabaya zaten stock yazılımla bınılmez ve hedef neyse ona gore enjektor secımı yapılmalı,araba suan zaten sacma sapan b AF ıle yurur.Ankaraya yolunuz duserse Umıt Dogan a gıdın.1.8 t uzerınde sayısız emegı gecmıstır

bakalım abi mehmet abiyle görüştük eleman göndericek son görüşmelerimizi yapalımda

Geri
Üst Alt