Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 ' e cupra2 yayları !

OnurGungor

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle selamlar ...hemen konuya geçeyim !
aracımın ön kısmı leylek gibi havada duruyor.yaklaşık bi 8 cm kadar hemde ! ... lastikle çamurluk arasındaki mesafe yani.geçen lpg'de iken,170 km/h'de arabam takılı kaldı daha da hızlanmadı :( benzinde denemedim fakat arabanın bu şekilde olması beni biraz rahatsız etti . internette çeşitli yay grupları var fakat aracıma uygun olarak cupra2'nin yay setini buldum , acaba benim aracıma uyum sağlar mı alsam diye meraklardayım.. polo 6n yayları aracıma uyum sağlarmı onu da sorayım yeri gelmişken ? aracımın arka tarafının yukseklığı normal fakat on taraf çok yukarda .. belki ön tarafı alçaltarak 170 km/h duvarını geçebilirim diye umuyorum . bilgilendirirseniz sevinirim...

saygılar ve sevgiler .

araç ne?

170 de gitmediyse gaz ayarı iyice kısık demektir.

Cupra2 ıcın olan yaylardan yada golf 2 ıcın uretılmıs yaylardan takabılırsın

aynı kasa ztn onur,sadece sene farkı var,olmaz sorun zaten sorun olcagını en basında anlar takan kısı uyarır oyle b durumda;)

Golf 3 olmaz onur,ama golf 2 nınkıler oluyor.Al tak gıtsın foto ekle sonrada oncesı sonrası dıye:)

abi kestirim be kısadan hisse olsun bitsin :) bgun babama dedim leylek gibi havada dedim

babamın cevap şu :D ; işine yarıyomu araba ? evet dedim .... o zmn sür gitsin ne uğraşıosun oğlum diyo adam:) bide benim düşündüklerimi babam onaylasa ahhh ki ne ahhhh :(

hahaha cok dogru demıs valla ama kasınyoruz ıste,zamanında bende cok duydum o lafları :)

Geri
Üst Alt