Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 20v toledo fazla yakıt tüketimi

şunu belirtmekte fayda var..
Yakıtı artırıcak ne kadar etken varsa ben hepsinide bertaraf ettim
Enjektörü muşiri Lastiği baskı balatası vs vs yani bır arabanın yakıtına etki edecek her ne varsa hepsinide kontrol ettirdim..
Örnek ; Baskı balatayı değiştirdim - Egsozda kaçak vardı spirali değiştirdim bağlantı kelepçesini değiştirdim..

Benim düşüncemde şu var eskiyen deforme olan bir parça varsa onun tamiriyle uğraşmam söker atarım yenisini takarım..
Amacım arabamı modifiye edip keyif almak değil parçaları aksamı sıfırlayıp keyif almak böylesi daha güzel oluyor :)))

Mevlütçüm sen işin babasını bulmuşsun :) Arabanın yakıt tüketimi çok iyi. Uzun yolda biraz daha düşer. Şehir içinde hani burda çok dur kalk trafiği de yok da 30 kuruşun altına düşemedim. Neyse izine gidince Samsunda baktıracağım artık. Bu pırpırlama filan var hafif bujiden olabilir mi diye merak ediyorum. Olmazsa şimdilik bujilere baktıracam.

Mevlütçüm sen işin babasını bulmuşsun :) Arabanın yakıt tüketimi çok iyi. Uzun yolda biraz daha düşer. Şehir içinde hani burda çok dur kalk trafiği de yok da 30 kuruşun altına düşemedim. Neyse izine gidince Samsunda baktıracağım artık. Bu pırpırlama filan var hafif bujiden olabilir mi diye merak ediyorum. Olmazsa şimdilik bujilere baktıracam.

Ben o adamı buluncaya kadar ne eziyetler çektim bir bilsen az kalsın arabayı satıyordum pazarlık bile yapmıştım..
körü körüne gidecekti araba.. 30 krş lpg için çok fazla 25 krş desen eyvallah ama biryerde bir sorun var bundan eminim
senin tesisatın markası ne

senin tüp neydi ki? yetkili servisine baktırıyorum.

yok yani karalamak istemem çok memnun olan insanlarda var ama ustaları çok bilgili değil
iyi birini bulman lazım o bölgelerdeillaki meşhur biri vardır araştır elinin altında internet var soruştur yahu

ok. marşpiyel takımın hayırlı olsun bu arada. güzel spoiler bulursan ben de istiyorum.

Geri
Üst Alt