Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 20V > 1.8 20VT olur mu?

17 lira seviyesine satılan lacivert a3 1.8t den bahsediyorsanız, belki sahibi dünya tatlısı bi insan olabilir, ancak araba hiç iyi durumda değildi bilginiz olsun.
ucuz etin yahnisi kuralı her zamanki gibi geçerli yani.

Kaporta aksamının pahalı oluşundan sana ne? Günlük hayatta gidip çamurluk, kapı almayacaksın ki?
Yapacaksın kaskonu, başına bi hal gelirse o karşılayacak.
Bakım maliyetleri, sarf malzemeleri vs. önemli ki onlar da gayet ucuz.

Utkucum 2000 model bir A3 için kasko çalışmışsındır umarım, ne kadar çıktı beni de bilgilendirir misin?

Emre abi bugun yanımdan galiba 1.8 20v bi Toledo gecti sadece 20v ye baka bildim :D:D

Uğur'cum, benim derdim son hız filan değil, yoksa hitler motorun son hızı bile yeterli benim için, ama ben seri bir araç arıyorum. Gençken hazır kanımız kaynıyorken biraz 1-2-3 yapalım ;) Sonra alırız bi Superb 1.4 TSI veya Tiguan 1.4 TSI... Hele bi 35 i bulalım da ;)

Benim bikaç senedir hasarsızlığım var, 1200 ödüyorum 99 a3 1.8t için.
Önceden kaskon yoksa sıfırdan yapmayabilirler 10 yaş üzeri araç için. Ben önceki kaskomu aktardığım için sorun olmadı :)

Mehmet abi sorunun ardından ne gelecek bilmiyorum ama evet :D Üç günlük dünyada biraz da biz keyfine varalım (sanki askere gitmiş, sağ sağlim dönmüşüm de derdime bak arkadaş yaa :D)...

Bıldıgım bırınde 1,8T motor var.İstersen senın ıcın konusur fıyat alırım.Seat leon cupra-r dakı 1,8Tlerden....

Geri
Üst Alt