Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 20V > 1.8 20VT olur mu?

gaç kayma olması heç sıkıntı değeel hala duruyorsa doptan veriyorlardı 16 araçlık..yoksa ben o işe geceediiim:D
Yarış mı ideceek gadasını aldığım abeğim :) O binzini niider biliyon mu, hüpledir hüpledir alimallah :)

Yok abi ya, meraktan sordum, aslında doğru diyor Can ve Utku... Sadece turbo taksam ikinci el fiyatları başabaş geliyor... Geçtim yazılımı diski vs... :D O zaman yırtınıp temiz bi 1.8T bakcaz...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
swap benim arabayada iyi olurdu. şöyle 1.8 t yeni kasa toledo iyi olurdu. bu haliyle gitmiyo :)

illa turbo mu olucak :)
1.8 candır , atmo olsa bile :)

1.8T çok farklı , illa SEAT mı olacak ?

illa turbo mu olucak :)
1.8 candır , atmo olsa bile :)

1.8T çok farklı , illa SEAT mı olacak ?

Onur'cum, 1.8 atmo 125 bg olmayaydıi 0-100'ü 9 un altında olaydı iyiydi... Artık 9-10' lar heyecan vermiyor... Gidip 106 GTI gibi bir tabuta da binmeme müsade etmiyorlar...

1.8T farklı olacak derken kastını ise hiç anlamadım :) Hepsi VW motoru zaten :D Skoda Octavia tipten kaybediyor Toledo ve Leon yanında :) O sebepten, Golf desen sahiplerinin burnu 1 karış havada, 99 model GTI "tek kapı" Golf'e 24-26 gibi rakamlar istiyorlar... Aslında verilir ama bi süre sonra yaş sorun olacak... :S Neyse, bi gidem gelem de :D

1.8T çok farklı dememin sebebi hem güç hemde fiyat olarak dı ...
9-10lar heyecan vermiyorsa , maddiyat işin içine girer ama .
Allah kolaylık versin ne diyeyim . 1.8T'ye tutulmuşsun belli :D
a3,golf,leon,toledo,octavia... hatta passat bile olur bence ... passatlara bak derim ...

1.8T çok farklı dememin sebebi hem güç hemde fiyat olarak dı ...
9-10lar heyecan vermiyorsa , maddiyat işin içine girer ama .
Allah kolaylık versin ne diyeyim . 1.8T'ye tutulmuşsun belli :D
a3,golf,leon,toledo,octavia... hatta passat bile olur bence ... passatlara bak derim ...

Hmm a3 için parçası (kaporta aksam vs) pahalı demişlerdi, Passat da aynı golf gibi :)
Peki Onur sen ne önerirsin 1.8T dışında?

2.0 ABF motorlu bişicikler alınır keyifle binilir :) ama temizini bulman lazım.
VW grubunda , temiz arabayı kullanıcısı bilir ve düşük fiyat vermez işte sıkıntı orda ... tamamen duygusal :(
ben bir sonraki adım için "kendim için" ; 1.8 20V atmosferik alırım diyorum, gayet tatminkar olur 125 ps ... Golf 4 yada Leon mk1 ...
yada tasarruf gibi bir düşüncem olursa ; ibiza mk4 1.4 16v alırım ... ama Turbo için biraz bitçe lazım ;)

Kaporta aksamının pahalı oluşundan sana ne? Günlük hayatta gidip çamurluk, kapı almayacaksın ki?
Yapacaksın kaskonu, başına bi hal gelirse o karşılayacak.
Bakım maliyetleri, sarf malzemeleri vs. önemli ki onlar da gayet ucuz.

kardeş arkadaşlara katılıyorum ! hazırı dururken auq motor kodluları yani gidip düz 1.8 yüklemenın anlamı yok ! 25 civarıda alırsın ama öle çok temiz olcağını sanmıyorum ! ha dersenki ben alıp adam ederim o zaman başka valla :eek:key:

Geri
Üst Alt