Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.8 20V > 1.8 20VT olur mu?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında yukcell88 tarafından paylaşıldı.

1. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Saygıdeğer SCW ailesi, malum askerlik arefesindeyim, gelince de tamamiyle kendime ait olan bir araba almayı planlıyorum. Şu sıralar 1.8 20VT Toledo ve Leon' lara sarmış durumdayım ama biliyorsunuz ki ikisinin de temizi gerçekten pahalı(20-25bin TL'lik bütçeye göre)... 23.5-25 arasına Toledolar var, ama temiz mi bakmak gerek. Ve bu araçlar TR' de ne yazık ki sayılı... Bunun yerine 1.8 125 bg bir Leon veya Toledo alsam KS04 turbo ve yazılım ile 1.8 T yapabilir miyim? Sonrasında diskinin vs değişmesi gerektiğini biliyorum ama değer mi sizce? Ama öncelik mümkün mü :D Sayın Kurtbil ve diğer deneyimli arkadaşları piste davet ediyorum :)

2. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    olur.......

Bunu beğendi. yukcell88 bunu beğendi.
  3. ukku

ukku SCW Üyesi

1.019
    375
    83
    Olmaz.
    Bi liste çıkartırsam koşarak kaçarsınız.
    Bişeyin hazırı her zaman daha ucuza gelir, bunu unutmayın :)

4. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    gerekli olan parcalarin maliyetini gorunce; harcaman gereken zaman, emek ve azim'i dusununce hic mantikli gelmiyor soyledigin.

bir de elde edecegin guc cok farkli olmayacak.. 1.8T al yazilimini yap ayni sey.

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113

hahaha buna cidden sesli güldüm :D Adam ne güzel söylemiş.Hazırından ucuza getiremezsin,getirsen de sağlam olmayacak.Sanayi sanayi dolaşıp parça arayacaksın ucuz olsun diye.Sonra ayar tutmayacak bir daha sanayiye gideceksin.Bir yeri dayanıksız olacak yine ustaya gideceksin.İşin sonunda lanet olsun ben nasıl böyle bir hata yaptım diceksin pes ediceksin :) 1.8 20v ler için bir dönem SC kiti yapmışlar hatta.Alıp öyle bir şey yapsan en azından daha orjinal olur

yukcell88 ve ukku bunu beğendi.
  6. ukku

ukku SCW Üyesi

1.019
    375
    83
    kurtbil 'i ciddiye almayın.
    O kitin Türkiye'ye gelmesi 1.8t almaktan çok daha pahalıya gelir. :D

7. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    doğuşun deposunda hala duruyorsa Seat cup tan kalan komple motor cuk oturmazmı?

OnurGungor ve yukcell88 bunu beğendi.
  8. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Gaç paraya viriller Cezmi aaabiii :D

9. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    Emre hiç uğraşma derim. arkadaşların dediği gibi orjinal 1.8 t daha mantıklı. biraz daha para biriktirip gerçeğini al.

10. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    gaç kayma olması heç sıkıntı değeel hala duruyorsa doptan veriyorlardı 16 araçlık..yoksa ben o işe geceediiim:D

OnurGungor ve yukcell88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş