Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.8 160 yenı leon

Bu araç Satıldımı Satılmadıysa fotoğrafları neden yüklenmiyor hala?

çöllü fotoğraflar dün çekildi bugün yarın yüklenir siteye bide anlamadım gitti neden takıldınız bu fotoğraf olayına bildiğiniz cupra grünümünde sonruflu ir araç yani fazlası var eksiğiyok kardeşim:seat

çöllü fotoğraflar dün çekildi bugün yarın yüklenir siteye bide anlamadım gitti neden takıldınız bu fotoğraf olayına bildiğiniz cupra grünümünde sonruflu ir araç yani fazlası var eksiğiyok kardeşim:seat

Ben aracı biliyorum abi ama bilmeyenler bi görmek ister muhakkak :eek:key:

sertaç kardeş aracın motoru tfsı değil zaten yeni nesil olan diğerlerine göre daha ekonomik olan 1.8 tsı motor bizimde bildiğimiz üzere araçta tr de tek ........
Tsi tfsi ayni sey fark yok motor zaten bildigimiz Audi a4 1.8 tfsi 160hp motoru (motor kodlari ayni)1 tane beyaz test arabasi vardi ankarada musteri kaza yapmisti on tampon ve farlar cok as hasar gormustu 1 tanede dogus oto maslakda kirmizi vardi

Tsi tfsi ayni sey fark yok motor zaten bildigimiz Audi a4 1.8 tfsi 160hp motoru (motor kodlari ayni)1 tane beyaz test arabasi vardi ankarada musteri kaza yapmisti on tampon ve farlar cok as hasar gormustu 1 tanede dogus oto maslakda kirmizi vardi

o söylediklerin test araçları olabilir bu araç bayi çıkışlı olduğu için tek deniyor zaten bide 1.8 tsı motorla 1.8 tfsı motor iki farklı seçenek ....

o söylediklerin test araçları olabilir bu araç bayi çıkışlı olduğu için tek deniyor zaten bide 1.8 tsı motorla 1.8 tfsı motor iki farklı seçenek ....

Abi O Motorlar Aynı, sadece Audi Artistlik Yapıyo "f" ekliyor arasına :eek:key:

araçta cidden 7ileri DSG mi var, ben bunlarda 6ileri var diye biliyorum?

DSC_2765.jpgDSC_2772.jpgDSC_2749.jpg

Ekli dosyalar

• DSC_2749.jpg
    DSC_2749.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 21
  • DSC_2765.jpg
    DSC_2765.jpg
    75.2 KB · Görüntüleme: 21
  • DSC_2772.jpg
    DSC_2772.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 19
Kısa süre önce exeo almasaydım bu araç benim olurdu :)
Çok güzel maşallah..

Geri
Üst Alt