Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6tdi dsg motor yağı ne alayım ?

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sizce ne yağ alayım ? bakımım yaklaşıyor..Castrol edge 5w-30 sizce nasıldır ? başka tavsiyesi olan ?

Murat Can, Mobil 1 esp formula 5W30.. Ben süper Mobil 3000 5-30 kullandım o bile çok iyi ki esp formula 5w30 daha iyi..

Secimin guzel kaliteli yag baska tavsiyeye gerek bile yok

arkadaşlar sizce ne yağ alayım ? bakımım yaklaşıyor..Castrol edge 5w-30 sizce nasıldır ? başka tavsiyesi olan ?

kardeşim senin bakımın yaklaşıyo ise ileriyi düşünürsek zeytinyağı... eğer arabanın bakımı ise castrol iyi bir seçim olacaktır :D puhaha

kardeşim senin bakımın yaklaşıyo ise ileriyi düşünürsek zeytinyağı... eğer arabanın bakımı ise castrol iyi bir seçim olacaktır :D puhaha

zeytinyağı kalbe iyi tabiki :D ama araca sıkıntı :D bugün yağ çubuğumu kontrol ettm kahverengi ile siyah arası ve yağ eksilmiş biraz..10.000gelmeden bakımını erken yaptırcam

5-30 tavsiye edilen yağdır..mobil 1 kullan başka yağ da düşünme..

aslında mobil1 0-30 bile denemeni tavsiye ederim...sonra sesi dinle

bakımı yaptırdınız mı? hangi yağ kullanıldı? ve kaç km de?

ben 8000 km deyim 15000 i beklesem beklemesemmi karasız kaldım. sadece yağ ve yağ filtresini serviste değişemeye kalsak 150 tl civarı tutar sanırım.

ben 15000 beklemem..zaten şuan 9bindeyim yağım kahverengileşmeye başlamış..bakıma sokarken kendi yağımı götürcem..belki hava filtresinide kendim götürücem..

ben 13.500 de 2. bakımımı yaptırmıştım

birincisi 2000 de
2.si 13.500 de

Geri
Üst Alt