Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6TDI,DSG,Cam Tavan,17'',LED sipariş veripte vazgeçen???

prolambo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda yeniyim. İlk mesajım. Daha önce Leonlar veya diğer Seatlar ilgimi çekmezdi. Fakat araba alma arefesindeyim. Yeni Leon çok hoşuma gidiyor. Biraz aksesuarlı alayım diyorum.

Başlıktada yazdığım gibi 1.6TDI+DSG düşünüyorum. Araç bayilerde almak için var. Fakat aksesuarlarıyla isteyince sıra veriyorlar. Fabrikanın cam tavan tedariğinde problem varmış. Ağustos başı diyende var, ekim diyende.

Sadece Led far veya Led+17 Jant istersem bulma ihtimalim biraz daha yüksek.

Önceden böyle bir sipariş(1.6TDI,DSG,Cam Tavan,17 Jant,LED ) vermiş ve aracı yakın zamanda geleceği halde siparişini iptal etmeyi düşünen varsa lütfen haber versin. O aksesuarları almazsam içime sinmez. Sonradan almak çok daha pahalıya gelir. O kadar bekleyecek sürem de yok. Tanıdığınız eş dost varsa bu şekilde lütfen haber verin. Zor bir ihtimal ama umut işte :)

http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

Forum: Üyelerimiz

Bu Sayfa Üyelerimiz Konularının Listesini İçerir,Üyelerimiz Forumu NOT: Kendini bu bölümden tanıtmayan üyeler forumda konu açamaz ve yardım alamaz.

sitemizin kural geregi yeni üyeler bölümünde kendinizi tanıtan konu açarmısınız

Forumda sipariş verip iptal etmek isteyen varmıdır bilmiyorum ama alırsanız kesinlikle led+cam tavana+17 jant kesinlikle alınmalı yeni kasa alıcak olsam 1.4 tsi fr tercihim olurdu tampon style göre farklıdır ve daha güzeldir :eek:key:

Forumda sipariş verip iptal etmek isteyen varmıdır bilmiyorum ama alırsanız kesinlikle led+cam tavana+17 jant kesinlikle alınmalı yeni kasa alıcak olsam 1.4 tsi fr tercihim olurdu tampon style göre farklıdır ve daha güzeldir :eek:key:

Ya fiyat olarakta fr çok uygun. Hatta başka ekstraları da standart olarak sunuyor ama dizel ve otomatik olmazsa olmaz benim için.

Bende aynı fikirdeyim. Yeni leon almaya kalksam şimdilik alınabilecek tek araç, ama ben yinede bu paraya bunu almam.

Arkadaşım ben yeni leon siparişini verdim şubat ayının sonlarına doğru 1.6 TDI Style 105 verdim. Led far + cam tavan + hava yastığı birkaç özellik daha var bu hafta içinde gelmesi planlanıyordu fakat ayın sonunu bulur tahminim yaklaşık 3 aydır aracın gelmesini bekliyorum. Jant isteme cupra çıkınca onun jantlarını alırsın ben 17" olanları beğenmedim. Yada dışarıdan kendin taktır.

İmkanınız varsa eğer olabildiğince donanım eklettirin derim. Sonuçta sıfır alacağınız için Allah izin verirse uzunca bir süre bineceğinizi düşünüyorum. İşte bu eklettireceğiniz donanımlar aracınıza her arkanızı dönüp baktığınızda daha da keyif almanızı sağlayacaktır. Buna garanti veririm. Şimdiden hayırlı olsun.

İmkanınız varsa eğer olabildiğince donanım eklettirin derim. Sonuçta sıfır alacağınız için Allah izin verirse uzunca bir süre bineceğinizi düşünüyorum. İşte bu eklettireceğiniz donanımlar aracınıza her arkanızı dönüp baktığınızda daha da keyif almanızı sağlayacaktır. Buna garanti veririm. Şimdiden hayırlı olsun.

Ekleme yaptırdım fakat çok fazla seçenek bulunmuyor yaptıracakların şimdilik fazla yok. Birkaç yıl sonra aksesuarları çıkınca yaptırılacak güzel şeyler olacak

Geri
Üst Alt