Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 vtec vs 1.4 tsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayberk sıtede takılmayan 1,4 tsı sahıplerı arkadasım var senın hondanın 110 ve 125 lkıklerını aglatıyorlar sen bos konusmaktan baska bırsey degılsın sadece muhalefet bu ısı bılmıyorsun dıyecem bır cok kısıden fazla bılgın var en azından 0-100 degerlerıne bak zaten 1,4 tsı da chıp varsa 110 ve 125 lıkler ne yapsalar bos 1,4 tsı ıle aralarında kı bosluga thy fılosu rahat sıgar[/QUOTE]

ayberk aksını ıdda etmemıskı zaten tsı gecer demıs!!

harbiden ayberk tsi geçer demiş..yüklenmeyin bukadar ayberke bu çocuğu biraz dinleyin belki bişeyler öğrenirsiniz :D

neler var yüklülermi ? gel gti'da yüklüyelim standart kaldıralım ben diyorum kafadan 1 tır boyu ;) az olursa ben hiç birşey bilmiyorum ;)
İstanbul'da geçen roll gecesi olmuş. Yazılım düz boru caili FN2 aynı işlemlerin yapıldığı Cupra R'a ne yapmış bi soruştur bakalım :)

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:59 ----------

serbayın eskı leonu ılk cıkan 1,4 tsılardan grı hatta rentelden almıştı

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

ayberk sıtede takılmayan 1,4 tsı sahıplerı arkadasım var senın hondanın 110 ve 125 lkıklerını aglatıyorlar sen bos konusmaktan baska bırsey degılsın sadece muhalefet bu ısı bılmıyorsun dıyecem bır cok kısıden fazla bılgın var en azından 0-100 degerlerıne bak zaten 1,4 tsı da chıp varsa 110 ve 125 lıkler ne yapsalar bos 1,4 tsı ıle aralarında kı bosluga thy fılosu rahat sıgar
Ben farklı bişey mi söylemişim :) Sırf muhalefet olan kim belli :)

---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

harbiden ayberk tsi geçer demiş..yüklenmeyin bukadar ayberke bu çocuğu biraz dinleyin belki bişeyler öğrenirsiniz :D
:D

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

O FN2'de birde hafifletme varmış bu arada onu da yazayım da :)

İstanbul'da geçen roll gecesi olmuş. Yazılım düz boru caili FN2 aynı işlemlerin yapıldığı Cupra R'a ne yapmış bi soruştur bakalım :)

Hangı cupra R ı gecmıs ya ? o gece bende vardım ayberk,bırı tayfun ve ayhan kardeslerın Cupra R ıydı dıgerı de yıne b arkadasımızın Full paket topsporttan donme k04 kıtlısı vardı.Kı o gece sadece ep3 komple dolu tayyara gecıldı k04 kıtlı topsport,hafıfletme varmı yokmu bılmıyorum ama k-prosu fln alayı vardı arabada gercekten cok guzel gıdıyodu.kı topsport un sunrooflu elektrıklı derı koltuklarını fln da unutmamak lazım agırlık bakımından :) Bahsettıgın Fn2 hafıfletme deıl komple bosaltılmıs b arabaydı resmen:) Forum uye olan Resıt abı kullanıyordu onu da

---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

Bu arada ayberk Tsi gecer demıs cocuga bu kadar on yargılı bakmayın honda fanatıgı ama kafasız deılkı vtec,tsi gecer desın :D

ya sen bana standart konuş gidipte yüklülerle konuşma ben sana gösteriyim cupra'nın tayyar a ne yaptıklarını geriden gelip 5 boy koyduğunu falan hayırdır honda sana paramı veriyo reklam yapsın diye Karşılaştırdığın arabalara bak

Honda type-r
Volkswagen golf gti

Dalga geçiyorsun dimi ? sen bi tt ye konu aç çok kulaktan dolma konuşuyorsun ;)

ya sen bana standart konuş gidipte yüklülerle konuşma ben sana gösteriyim cupra'nın tayyar a ne yaptıklarını geriden gelip 5 boy koyduğunu falan hayırdır honda sana paramı veriyo reklam yapsın diye Karşılaştırdığın arabalara bak

Honda type-r
Volkswagen golf gti

Dalga geçiyorsun dimi ? sen bi tt ye konu aç çok kulaktan dolma konuşuyorsun ;)
1 tane deneme izleyen herşeyi biliyo zaten.
Neyse, sen öyle bil ben böyle bileyim.

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

TT'ye yazmam ben. Oradaki adamlarla sık sık görüşürüm. Öyle daha iyi oluyo :)

görüştüklerine sorda bare sana öğretsinler derim GTI ile rica ediyorum type-r ı kıyaslama :)

görüştüklerine sorda bare sana öğretsinler derim GTI ile rica ediyorum type-r ı kıyaslama :)
Tekrar söylüyorum :) Sen dünyada sadece FN2 Type-R olduğunu zannedenlerdensin :) (Bunu derken özel üretim Type-R'lardan bahsetmiyorum.)
TT'de öğretmezler bunu. Bende mevcut eğitimi :)

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:08 ----------

Biz çok konuştuk, biraz da teknik veriler konuşsun :) Sende araştırmadın sanırım ben senin için kronolojik bi Golf GTI vs. Civic Type-R kıyaslaması hazırladım. Umarım eğitici olmuştur. Birde JDM Type-R özel üretim değil, sağdan direksiyon olduğunu belirtmek içindir (Japanese Domestic Market). Teknik verilerde Honda'dan maaş mı alıyo demessin heralde..

Buda FN2 Type-R'ın:

Hangı cupra R ı gecmıs ya ? o gece bende vardım ayberk,bırı tayfun ve ayhan kardeslerın Cupra R ıydı dıgerı de yıne b arkadasımızın Full paket topsporttan donme k04 kıtlısı vardı.Kı o gece sadece ep3 komple dolu tayyara gecıldı k04 kıtlı topsport,hafıfletme varmı yokmu bılmıyorum ama k-prosu fln alayı vardı arabada gercekten cok guzel gıdıyodu.kı topsport un sunrooflu elektrıklı derı koltuklarını fln da unutmamak lazım agırlık bakımından :) Bahsettıgın Fn2 hafıfletme deıl komple bosaltılmıs b arabaydı resmen:) Forum uye olan Resıt abı kullanıyordu onu da

---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

Bu arada ayberk Tsi gecer demıs cocuga bu kadar on yargılı bakmayın honda fanatıgı ama kafasız deılkı vtec,tsi gecer desın :D
Allah Allah bn nasıl gormedim seni Emiride gordum :D
FN2 specleri: Headers, Hondata beyin , CAİ , devir kesici ayarlaması (8900 devir çeviriyo), Sadece şoför koltuğu ve bikaç bilmedigim daha hafifletme vardı. Canında dediği gibi arabayı Reşit kullanıyodu. Ama cupra r da ne war onu bilmiorum...

Neyse canım :) Arkadaş standart kıyaslama istemiş bende istediği verileri verdim. Bakalım cevabını merak ediyorum şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt