Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 vtec vs 1.4 tsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başabaş mı? 110'luklar gitmiyo gene iyi gelmiş.

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

Type-R GTI'den daha hızlı GT nereden çıktı :)

Fn2 golf 5 veya 6 gti ın yanına bile gelemez bunu sende biliyosun.
ama sen ep3ten bahsediyosun galiba 2 aracıda fabrikadan çıkarttığı gibi deneyin golf 5 gti geçmesse ben bişey bilmiyorum kolay gelsin ;)

ya herkes bir şey söylüyor.Ben hiç bir şey anlamadım...

Fn2 golf 5 veya 6 gti ın yanına bile gelemez bunu sende biliyosun.
ama sen ep3ten bahsediyosun galiba 2 aracıda fabrikadan çıkarttığı gibi deneyin golf 5 gti geçmesse ben bişey bilmiyorum kolay gelsin ;)
Type-R'lar hakkında bişey bilmiyosun diyelim :D Bu dünyada sadece FN2 Type-R yok.

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

ya herkes bir şey söylüyor.Ben hiç bir şey anlamadım...
İkiside stok olsun 110'luk 1.6 Civic'le TSI'ı deneyin TSI rahatlıkla geçer. İşin özü bu.

Benim araç civicleri geçer yani öylemi? hiç denemedim zaten öyle şeyleri pek beceremem:) ama bunu bilmek bile güzel..ee zaten beygir gücü de hondandan fazla di mi?

Benim araç civicleri geçer yani öylemi? hiç denemedim zaten öyle şeyleri pek beceremem:) ama bunu bilmek bile güzel..ee zaten beygir gücü de hondandan fazla di mi?

konuda gecen 2 aracta ole sanırım... arada 15 hp var ve yıl farkıda cabası..

Benim 1.4 Tsı'ım olsun kaale bile almam abi:)

Type-R'lar hakkında bişey bilmiyosun diyelim :D Bu dünyada sadece FN2 Type-R yok.

İkiside stok olsun 110'luk 1.6 Civic'le TSI'ı deneyin TSI rahatlıkla geçer. İşin özü bu.

neler var yüklülermi ? gel gti'da yüklüyelim standart kaldıralım ben diyorum kafadan 1 tır boyu ;) az olursa ben hiç birşey bilmiyorum ;)

eskı leonda dıo.

serbayın eskı leonu ılk cıkan 1,4 tsılardan grı hatta rentelden almıştı

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

ayberk sıtede takılmayan 1,4 tsı sahıplerı arkadasım var senın hondanın 110 ve 125 lkıklerını aglatıyorlar sen bos konusmaktan baska bırsey degılsın sadece muhalefet bu ısı bılmıyorsun dıyecem bır cok kısıden fazla bılgın var en azından 0-100 degerlerıne bak zaten 1,4 tsı da chıp varsa 110 ve 125 lıkler ne yapsalar bos 1,4 tsı ıle aralarında kı bosluga thy fılosu rahat sıgar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt