Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tolede reference hakkında

sebastian38

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar. Şuan bingölde görev yapmaktayım. İnternette şu araçla karşılaştım fiyatı özelliklerine göre uygun geldi. Yalnız bu aracın 2004-2006 arasında üretildiği ve 2006 da son bulduğunu öğrendim. herhangi bir yorum bulamadım. Satıcıyla iletişime geçtim. Paraya ihtiyacı olduğu için satışa vermiş ve satması gerekiyormuş. Bu araclar hakkında hiç bilgim yok. Bana satış ve kullanım olarak bilgi verebilir misiniz? alacağım arabaya rahat 4-5 yıl bineceğim. Bu araç çok mu değer kaybeder elimde. Tüm avantaj ve dezavantajlarını söyleyebilirseniz ya hemen alacağım ya da es geçip uygun araçlar bakmaya devam edeceğim.

Seat Toledo 1.6 Reference 2006 Model 26.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 211849518

Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

İyi günler arkadaşlar. Şuan bingölde görev yapmaktayım. İnternette şu araçla karşılaştım fiyatı özelliklerine göre uygun geldi. Yalnız bu aracın 2004-2006 arasında üretildiği ve 2006 da son bulduğunu öğrendim. herhangi bir yorum bulamadım. Satıcıyla iletişime geçtim. Paraya ihtiyacı olduğu için satışa vermiş ve satması gerekiyormuş. Bu araclar hakkında hiç bilgim yok. Bana satış ve kullanım olarak bilgi verebilir misiniz? alacağım arabaya rahat 4-5 yıl bineceğim. Bu araç çok mu değer kaybeder elimde. Tüm avantaj ve dezavantajlarını söyleyebilirseniz ya hemen alacağım ya da es geçip uygun araçlar bakmaya devam edeceğim.

Seat Toledo 1.6 Reference 2006 Model 26.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 211849518

Şimdiden ilginiz için teşekkürler.
forum kuralları gereği öncelikle üyelerimiz kısmından sizi tanımak isteriz,ayrıca da cift konu açmadan konu kirliliğne katkıda bulunursanız forum daha keyifli bir hal alır....
alacağınız araç elegance donanımsız bir aractır.modeline göre fiyat abartı geldi biraz.satıcılar al satcı ölücü galerici olabilir.itibar etmeyiniz herkesin paraya ihtiyacı var.daha uygun donanımlı araçlara bakarsanız daha ii olur günümüzde insanlar araç alırken donanıma bakıyor tşkler..

Kusura bakmayın aceleye geldi biraz hallettim. Yalnız sahibinden.com sitesinde elegance diye bir paket yok. böyle bir araç ilani verilmediği için mi ? reference signo tarzı şeyler var anlamadım ama

Kusura bakmayın aceleye geldi biraz hallettim. Yalnız sahibinden.com sitesinde elegance diye bir paket yok. böyle bir araç ilani verilmediği için mi ? reference signo tarzı şeyler var anlamadım ama
pardon kusur bakmayın dalmışım reference evet...signo dolu modeldir...sizin baktığınız araç modelindeki reference modeli donanımsız pek de opsiyonu olmayan bir aractır.ne derece ihtiyacınızı karşılar tatmin eder bilemem. şimdi her kullanıcının kendine göre istekleri,göze hitap şekli vardır.günümüzde cok çeşitli otomobiller var.rabbim gönlünüze göre versin derim...

Donanım olarak sunroof - hız sabitleyici gözüküyor. Seçeneklerde de asr esp yağmur sensörü gibi şeyler işaretlenmiş onlar ne derece doğru bilemiyorum ama. Tam donanımlılarda bunlara ek ne vardır?

Donanım olarak sunroof - hız sabitleyici gözüküyor. Seçeneklerde de asr esp yağmur sensörü gibi şeyler işaretlenmiş onlar ne derece doğru bilemiyorum ama. Tam donanımlılarda bunlara ek ne vardır?
hiç konuşmaya gerek yok bence sağ sol ön arka çamurluklarda boyalı diye adam işaretlemiş farkındaysanız...bir cok donanımı işaretlemiş ama sallamış sanki fotoğrafları zoomladım hız sabitleyici yok bi kere...uzun lafın kısası bu paraya bu araç size gelmez.

Anladım peki çok teşekkür ederim. Benim boy 1.90 bundan önceki aracım stiloydu rahattım çok rahat bir şekilde sığıyordum ve arkayada biri rahatlıkla sığıyordu. Bütçem ise max. 25bin TL. ibizalar çok ufak görünüyor. ibiza ve leonlar bana uygun olur mu? hiç binmediğim için iç hacmiyle alakalı bir deneyimim olmadı

Anladım peki çok teşekkür ederim. Benim boy 1.90 bundan önceki aracım stiloydu rahattım çok rahat bir şekilde sığıyordum ve arkayada biri rahatlıkla sığıyordu. Bütçem ise max. 25bin TL. ibizalar çok ufak görünüyor. ibiza ve leonlar bana uygun olur mu? hiç binmediğim için iç hacmiyle alakalı bir deneyimim olmadı
boyunuza göre koltuk ayarlanabiliyor yan kol yardımıyla düşürebilirsiniz koltugu...benım boy 182 mesela cordobaya ii sığıyom :D butun araclar segmentine göre aynıdır aşa yukarı kullanım rahatlığı önemlidir ...ibizayı unutun leon düşünebilir deneyin test edin derim.nasıl mı !! yakınlarda leon bakaraktan.nice güzel araçlar var bütcenize göre..hayırlısı olsun

Ahmet Mehmet kardeşim konuyla ilgili yazmak istiyorum seat toledo 1.6 reference modelı gercektende donanım yönünden boş bende seat toledo staylence 1.6 modeli var bunlar en dolu versiyonu sıfır arabada olmayan özellikler var düşünürseniz bu modeli alın ben memnunum ama 2.elde biraz satışı yavaş uzun vadede bincekseniz ideal geniş aileler içinde güzel ama muhakkak temizini bulun amam gönlüm her zaman LEON da onuda düşünebilirsiniz.....hayırlısı olsun.

leon signo al 2004 model civarı.bence daha donanımlı ve spor

Geri
Üst Alt