Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 TDi Yay

ıkıncı el 5 cm alıncan yada senın gıbı dusunen bır arkadasınla 5 cm alıcan bu arada eıbachları kaca aldın golf 6 250 tl cıvarında

230 falan olması lazımdı mehmet abi.
oyle dusunen biriyle alsamda o zaman o alıcagım kısının onler 5 arka 3.5 olcak :confused:

sen en ıyısı coıl al 3-5 nderdınden kurtul keyfıne gore kullanırsın

yani en temiz oda biraz maddi açıdan beklemem lazım :)

yani en temiz oda biraz maddi açıdan beklemem lazım :)

bekledıgıne deger bence bende yıllar sonra bıraz arabaya ıyılık yapmaya karar verdım cok degerlı bır kardesımın yardımıyla baslangıc hedıyesı aldım gecen gunde teslım aldım jvc avx55 aldım yakında bırkac bırsey daha alıcam ama elımde kı malzemelerı cıkartmam lazım

bekledıgıne deger bence bende yıllar sonra bıraz arabaya ıyılık yapmaya karar verdım cok degerlı bır kardesımın yardımıyla baslangıc hedıyesı aldım gecen gunde teslım aldım jvc avx55 aldım yakında bırkac bırsey daha alıcam ama elımde kı malzemelerı cıkartmam lazım

ben bu aralar biraz ara verdim mercek farlar ledler falan yordu :)

Geri
Üst Alt