Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.6 tdi stop etme sorunu!!!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında mtahakorkmaz tarafından paylaşıldı.

1. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    arkadaşlar dün boğaz köprüsüne doğru giderken araç birden stop etti gaz yemedi kontağı kapatıp açtığımda kendine geldi araç taksime girdim yine aynı şey yaptı ve sonra eve dönerken pendiğe gittim yemek yemek için ve çevre yolunda araba komple gitti kızdırma ışığı ve motor ışığı yandı sağa çektim 5kere falan kontak açtım çalışmadı biraz bekledikden sonra çalıştı araç normalde bugün sabah erzurum için yola çıkacaktım ama geç uyandım çıkamadım yani bu sorun neden olabilir yola çıkmayada korkuyorum açıkcası

2. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    krank sensörü ağrızası gibi geldi bana.

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    dediğim gibi eğer krank sensörü arızasıysa yola çıkmamanı tavsiye ederim. yoksa sinir krizleri geçirebilirsin.

4. FRTDI

FRTDI SCW Üyesi

121
    13
    18
    Kizdirma isiginin yanmasi muhtemel olarak sensorlerden birinin arizasi veya motordaki elektrik aksaminda olusan bir ariza olabilir muhtemelen cunku bende hep oyle oluyodu. Yola cikmadan servise gostermekte fayda var cunku arac yolda kendini korumaya yani pimp mode a gecebilir buda 3.000 deviri gecememek ve aracin gaz yememesi manasina geliyo ki yolda cok sorunlu anlar yasatabilir..

5. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    limp mode..:eek:key:

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    limp mode da araba stop etmez diye biliyorum.

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    arabayı servise sokmadan cıkma sen yola

8. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    arabayı servise götürücem fakat hangi servise veya kime götüreceğim hakkında bi fikrim yok nereye götürmeliyim?

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    anadolu yakasındasın anladığım kadarı ile glebilirsen eyaya gel gelemezsen kartal da e-5 de doğuş olması lazım..

10. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    farkındayım; benden önceki mesajda pimp mode yazılmış da ondan öyle yazdım.. limp de aracı kısıtlı şekilde servise kadar götürecek protokol izleniyor ecu tarafından galiba:eek:key:

Sayfayı Paylaş