Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi manuel vites leon arıyorum ya da ceylana baskı yapıp arabasını zorla bana sattıralım:)

sinanss85

Kayıtlı Üye
aracımı sattım we yine leon arıyorum dizel olması şart kırmızı olursa daha bi güzel olur sanki bugun scw facebookta ceylan ın aracını gördüm baskı yapalım onada talibim:) varsa etrafınızda temiz güzel bir leon işte burdayım:)

Hadi hayırlısı olsun arkadaşım umarım istediğin gibi bir araç bulursun

cok komık ılanlar war sahıbındende adam 2014 parası ısıtıyor 2011 model aracına keriz ya millet bırılerı werıyor gazı araba 100 bınde 50 bınlıra yazmıs bırısı aradım acmadı kaldırmıs ılandan özlü sözler edecektım:)

Gönlünde yatan aslanı bulman ümidiyle

Beni EDS ler iyi tanır

Hade hayırlısı, aradığını bulursun bakmaya devam..:)

et tırnaktan ayrılmaz sinan kendini pek kaptırma @DİKKAT in delikanlıya...:rolleyes:

aracımı sattım we yine leon arıyorum dizel olması şart kırmızı olursa daha bi güzel olur sanki bugun scw facebookta ceylan ın aracını gördüm baskı yapalım onada talibim:) varsa etrafınızda temiz güzel bir leon işte burdayım:)

Gönlünde yatan aslanı bulabilmen ümidiyle kardeşim... Ceylanın aracı 2.0 bildiğim kadarıyla ayrıca... :)

Geri
Üst Alt