Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.6 tdi için yazılım önerisi olan varmı.?

Konu, 'Tuning' kısmında Lejyoner tarafından paylaşıldı.

1. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Arabada görüntü kısmını hallettikten sonra yazılım düşünüyorum ciddi olarak,1.6 tdi lar için net bir yazılım mevcut değil biliyorum,ABT yapıyormu artık onuda bilmiyorum ama Maslak ta yapıldığını duydum,bunla ilgili bilgisi olan arkadaş varmıdır.?

Ne kadar performans alırım.? Eksileri nelerdir.? Fiyatları ne durumdadır.?

Teşekkürler şimdiden..

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    maslakta kım yapıyormus abı ? suan abt dısında Turkıyede 1.6 tdı a yazılım yapan yok.

3. RED SHARK

RED SHARK SCW Üyesi

1.869
    59
    48
    Gokhan abi abt den baŞka uyum yok suanda 134 oluyor fakat 1600 euro İstİyorlar penta İle gÖrÜŞtÜm bİr tek onlarda var abt tr dİstrİbİtÖrÜ ayrica bulursan bana da haber vermenİ İstİyorum

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Barbaros un yaptığını söylediler Can,tabi benim uygulayan yerler konusunda pek bilgim olmadığı için duyduklarımı söyledim.

Çağlar haber veririm bulursam tabi:) zaten bu ABT tek olduğu için 1600 euroya çarpmaya calışıyor milleti:)

Ciddi olarak arıyorum..

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    benım bıldıgım suan Barbaros abı de yapmıyor.Arabanın beynı ıle alakalı bır durum var zaten

6. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Barbaros çıkardı çıkaracak.

7. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
    barnoras abı en son 1 ay once yapmıyordu ama az war cıkacak demişti bir konus istersn

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    ben çok iyi bir hoca tanıyorum okuyup üflüyor 160 lık oluyor tdı lar :D:D:D

9. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    O hocaya atarım bir binlik:D

10. eScape

eScape SCW Üyesi

365
    106
    43
    Ciktiginda bende dusunuyorum yazilimi ama soyle bir sorum olucak. DSG benim arac ve forumda okudugum bilgilere gore DSG 240-250nm torka dayanabiliyormus. Aracin su hali zaten 250nm. Yazilimla bu 300nm torka cok rahat cikica, hatta gecicek bile. DSG icin sorun olurmu bu?

Sayfayı Paylaş