Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi için yazılım önerisi olan varmı.?

Lejyoner

Administrator
Arabada görüntü kısmını hallettikten sonra yazılım düşünüyorum ciddi olarak,1.6 tdi lar için net bir yazılım mevcut değil biliyorum,ABT yapıyormu artık onuda bilmiyorum ama Maslak ta yapıldığını duydum,bunla ilgili bilgisi olan arkadaş varmıdır.?

Ne kadar performans alırım.? Eksileri nelerdir.? Fiyatları ne durumdadır.?

Teşekkürler şimdiden..

maslakta kım yapıyormus abı ? suan abt dısında Turkıyede 1.6 tdı a yazılım yapan yok.

Gokhan abi abt den baŞka uyum yok suanda 134 oluyor fakat 1600 euro İstİyorlar penta İle gÖrÜŞtÜm bİr tek onlarda var abt tr dİstrİbİtÖrÜ ayrica bulursan bana da haber vermenİ İstİyorum

maslakta kım yapıyormus abı ? suan abt dısında Turkıyede 1.6 tdı a yazılım yapan yok.

Barbaros un yaptığını söylediler Can,tabi benim uygulayan yerler konusunda pek bilgim olmadığı için duyduklarımı söyledim.

Çağlar haber veririm bulursam tabi:) zaten bu ABT tek olduğu için 1600 euroya çarpmaya calışıyor milleti:)

Ciddi olarak arıyorum..

benım bıldıgım suan Barbaros abı de yapmıyor.Arabanın beynı ıle alakalı bır durum var zaten

barnoras abı en son 1 ay once yapmıyordu ama az war cıkacak demişti bir konus istersn

ben çok iyi bir hoca tanıyorum okuyup üflüyor 160 lık oluyor tdı lar :D:D:D

Ciktiginda bende dusunuyorum yazilimi ama soyle bir sorum olucak. DSG benim arac ve forumda okudugum bilgilere gore DSG 240-250nm torka dayanabiliyormus. Aracin su hali zaten 250nm. Yazilimla bu 300nm torka cok rahat cikica, hatta gecicek bile. DSG icin sorun olurmu bu?

Geri
Üst Alt