Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi fr jant ve coil over uygulaması.

ilkert3

Kayıtlı Üye
Arkadaslar hepinize meraba araca yaptıklarimi sizinle paylasmak istedim.artısı yada eksileri olan yorumlara acıgim
3f8eccedddeb15d87b2029d5620acadd.jpg

46d0debcdc570d6893bb4289f0b5ca9a.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadelik en büyük şıklık bence çizginizi bozmayın derim gayet tatlı olmuş maşallah :) Arka lastikleri spacer ile biraz daha dışarı çıkarıp artı bir tokluk yayvanlık katabilirsiniz birde yan aynaları kül rengine kaplatıp farklılık olabilir tabi bu biraz işin zevk meselesi.

Arkadaslar hepinize meraba araca yaptıklarimi sizinle paylasmak istedim.artısı yada eksileri olan yorumlara acıgim
3f8eccedddeb15d87b2029d5620acadd.jpg

46d0debcdc570d6893bb4289f0b5ca9a.jpg

hoşgeldin ilker kardeşim.
öncelikle kurallarımızı okuyup sonra konu açsaydın süper olurdu
DUYURU - Forum Kuralları (02.03.2016 Tarihinde Yenilenmiştir) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
çümkü ilk mesajında kendini tanıtman gerekir. aksi taktirde ceza alırsın.

Kusura bakmayın.acıkcası okumadan konu açtım.

aramıza hg kendını tanıtırsan memnun oluruz avatar resmıde koyarsan :D buarada guzel olmus aracıjn kazasız belasız kullanman dileğiylee

Forumu kullanmayı öğreniyorum.hosbulduk =)aksam eksiklerimi tamamliycam isallah

Allah Güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah hayırlı olsun. Ayrıca hosgeldin mutlu formlar

''ÖnÜnÜ GöRmEdEn SoLLaMa EvE KaRa HaBeR Yollama :( ''

Allah Güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah hayırlı olsun. Ayrıca hosgeldin mutlu formlar

''ÖnÜnÜ GöRmEdEn SoLLaMa EvE KaRa HaBeR Yollama :( ''
Sagolasın kardesim cumlemize isallah.

Geri
Üst Alt