Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi Egzoz

bakihsan

Kayıtlı Üye
20160814_120436_Richtone(HDR).jpg

Selamin Aleyküm
Difüzör taktıktan sonra son susturucuyu iptal edip sağ-sol tek kafa şeklinde yapmayı düşünüyorum
Amaç ses değil görüntü için hatta ses fazla çıkmasın istiyorum
Bir kaç kişiye sordugumda 1000-3000 devir aralığında hiç ses gelmez 3000 devirden sonra hafif üfleme olarak ses alırsın dedi.Yaptıranınız var mı artıları eskileri nelerdir ?
Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar

merhaba kardeşim ssusturucu ıptal etmedende cıft cıkıs yaptıra bılırsın hem fazla malıyette olmaz ...

merhaba kardeşim ssusturucu ıptal etmedende cıft cıkıs yaptıra bılırsın hem fazla malıyette olmaz ...

Merhabalar abicim susturucu iptal etmeden yapılırsa güç kaybı yaşıyabilirsin en iyisi son susturucu iptal et dediler Benimde kafam karıstı açıkçası.
Son iptal sağ sol tek kafa 350-500 tl arası fiyat aldım Bostancı Mustafa Gider ustadan

Merhabalar abicim susturucu iptal etmeden yapılırsa güç kaybı yaşıyabilirsin en iyisi son susturucu iptal et dediler Benimde kafam karıstı açıkçası.
Son iptal sağ sol tek kafa 350-500 tl arası fiyat aldım Bostancı Mustafa Gider ustadan
mustafa abi bizi bilir fiyatı ona göre söyler ama biraz yüksek gibi geldi. SCWden geldiğini söylemedin mi...

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt